به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

معاون استاندار مازندران از واحدهای خبازی آمل بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، غلامحسین شفیعزاده معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل پیش از ظهر امروز از 10 واحد خبازی و نانوایی سطح این شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید کیفیت، میزان چانه و پخت نان در 10 واحد خبازی فعال در سطح  شهرستان ارزیابی و بررسی شد.

معاون استاندار مازندران در این بازدیدها که با افزایش قیمت نان شدت بیشتری گرفت از نزدیک در جریان مراحل خمیرگیری، چانهزنی و پخت نان قرار گرفت.

غلامحسین شفیعزاده در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل بیان داشت: نان قوت قالب مردم است و باید همه مسئولان ذیربط در ارائه نان باکیفیت و سالم که بر سر سفرههای مردم میرود دقت و توجه ویژهای داشته باشند.

وی با اعلام اینکه نان یکی از مهمترین برکت الهی است، بیان کرد: نانوایان و خبازان از اقشار زحمتکش و فعال در جامعه هستند که هدفشان از  سحرخیزی ارائه خدمت مطلوب و شایسته به همشهریان است.

فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه بازدید مکرر و منظم از واحدهای خبازی در دستور کارمان قرار دارد، متذکر شد: در نظر داریم تا در این بازدیدها عملکرد خبازیها را از نظر رعایت کیفیت در پخت، رضایت ارباب رجوع و همچنین بهداشت فردی و محیط کار ارزیابی کنیم.

شفیعزاده افزایش کیفیت در پخت نان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: افزایش کیفی نان تولیدی، نظارت بر نحوه پخت و رعایت مسایل بهداشتی، قیمت و وزن نان در شهرستان از موارد الزامی و ضروری است و همچنین در این بازدیدها درباره نبود اعلامیه نرخ جدید در واحدهای خبازی، عدم نصب بر درب این واحدها و رفع نواقص بهداشتی تذکراتی داده شد.

وی با بیان اینکه در برخورد با واحدهای خبازی متخلف با جدیت برخورد کرده و هیچگونه چشمپوشی نداریم، اظهار داشت: با هرگونه تخلف که سبب ایجاد نارضایتی در بین مردم شود با شدت برخورد میشود.

انتهای پیام/86012/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی