به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

معاون استاندار مازندران از واحدهای خبازی آمل بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، غلامحسین شفیعزاده معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل پیش از ظهر امروز از 10 واحد خبازی و نانوایی سطح این شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید کیفیت، میزان چانه و پخت نان در 10 واحد خبازی فعال در سطح  شهرستان ارزیابی و بررسی شد.

معاون استاندار مازندران در این بازدیدها که با افزایش قیمت نان شدت بیشتری گرفت از نزدیک در جریان مراحل خمیرگیری، چانهزنی و پخت نان قرار گرفت.

غلامحسین شفیعزاده در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل بیان داشت: نان قوت قالب مردم است و باید همه مسئولان ذیربط در ارائه نان باکیفیت و سالم که بر سر سفرههای مردم میرود دقت و توجه ویژهای داشته باشند.

وی با اعلام اینکه نان یکی از مهمترین برکت الهی است، بیان کرد: نانوایان و خبازان از اقشار زحمتکش و فعال در جامعه هستند که هدفشان از  سحرخیزی ارائه خدمت مطلوب و شایسته به همشهریان است.

فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه بازدید مکرر و منظم از واحدهای خبازی در دستور کارمان قرار دارد، متذکر شد: در نظر داریم تا در این بازدیدها عملکرد خبازیها را از نظر رعایت کیفیت در پخت، رضایت ارباب رجوع و همچنین بهداشت فردی و محیط کار ارزیابی کنیم.

شفیعزاده افزایش کیفیت در پخت نان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: افزایش کیفی نان تولیدی، نظارت بر نحوه پخت و رعایت مسایل بهداشتی، قیمت و وزن نان در شهرستان از موارد الزامی و ضروری است و همچنین در این بازدیدها درباره نبود اعلامیه نرخ جدید در واحدهای خبازی، عدم نصب بر درب این واحدها و رفع نواقص بهداشتی تذکراتی داده شد.

وی با بیان اینکه در برخورد با واحدهای خبازی متخلف با جدیت برخورد کرده و هیچگونه چشمپوشی نداریم، اظهار داشت: با هرگونه تخلف که سبب ایجاد نارضایتی در بین مردم شود با شدت برخورد میشود.

انتهای پیام/86012/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا