به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

بندرگاه نخل ناخدا به بخش خصوصی واگذار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، دکتر جاسم جادری پیش از ظهر امروز پس از بازدید از پروژه در حال احداث بندر چند منظوره نخل ناخدای بندرعباس و بیمارستان کودکان بندرعباس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: براساس برنامه تدوین شده، روزهای شنبه به همراه مسئولان استانی از پروژههای در دست اقدام بازدید خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه بندر چند منظوره نخل ناخدای بندرعباس، افزود: این بندر در راستای دسترسی بهتر مسافران به جزیره هرمز توسط سازمان بنادر و دریانوردی اجرایی شده و هم اکنون از حدود 90 درصد پیشرفت برخوردار است.

استاندار هرمزگان ادامه داد: سازمان بنادر علاقهمند به واگذاری این پروژه به بخش خصوصی و تعاونی است و بر این اساس فراخوان واگذاری این پروژه برای تکمیل و بهرهبرداری اعلام میشود.

جادری تصریح کرد: پس از انجام مراحل قانونی این پروژه به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وی در ادامه به پروژه بیمارستان کودکان بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: امروز بازدیدی از این بیمارستان صورت گرفت و با افتتاح قسمت جدید تعداد تختهای بخش اورژانس این بیمارستان به 35 تخت رسید.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: همچنین با توجه به نیاز استان هرمزگان و مراجعه مردم از جنوب استان کرمان و شهرستانهای هرمزگان برای استفاده از خدمات درمانی در بندرعباس، ساختمان دیگر بیمارستان کودکان نیز احداث و دارای 90 درصد پیشرفت است.

جادری خاطرنشان کرد: برای تکمیل و تجهیز این ساختمان از سوی معاونت برنامهریزی استانداری اعتبارات در نظر گرفته شده و در دهه فجر شاهد افتتاح این بخش از بیمارستان کودکان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه خبرهای خوبی برای مردم هرمزگان در راه است، تصریح کرد: پروژههای عمرانی بزرگی در هرمزگان آماده بهرهبرداری شده که در آینده نزدیک با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرا به بهرهبرداری میرسد.

انتهای پیام/88001/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا