به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

بانوان سافت‌بالیست قم از صعود به مرحله نهایی لیگ کشور بازماندند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بر اساس برنامهریزی انجمن بیسبال و سافتبال فدراسیون انجمنهای ورزشی کشور، این رقابتها با حضور 5 تیم دیدارهای دور برگشت خود را به میزبانی هیئت انجمنهای ورزشی استان قم پشت سر گذاشت و در نهایت چهره صعودکنندهها به نیمه نهایی مشخص شد.

بعد از اینکه رقابتهای دور رفت به میزبانی هیئت انجمنهای ورزشی تهران و در مجموعه ورزشی شهید شیرودی به انجام رسید، دیدارهای دور برگشت در قم با مقام نخست تیم آذرخش کوهپایه تهران همراه بود و تیم بانوان هیئت انجمنهای ورزشی استان تهران در جایگاه دوم ایستاد تا این تیم نیز به مرحله نهایی صعود کند.

در پایان این مرحله از رقابتها تیم سافتبال بانوان هیئت انجمنهای ورزشی استان قم با وجود برخورداری از شرایط میزبانی بازیهای دور برگشت، بعد از تیمهای تهرانی حاضر در منطقه شمال، در جایگاه سوم قرار گرفت و از کسب جواز صعود به مرحله نهایی محروم شد.

بر اساس برنامهریزی انجمن بیسبال و سافتبال فدراسیون انجمنهای ورزشی، رقابتهای دور برگشت منطقه شمال به مدت 2 روز به میزبانی هیئت انجمنهای ورزشی استان قم برگزار شد در حالی که زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی جهانپهلوان تختی قم برگزار شد.

با توجه به انصراف تیم بانوان هیئت انجمنهای ورزشی خراسان رضوی، رقابتهای دور برگشت بین 4 تیم هیئت انجمنهای ورزشی استان تهران، آذرخش کوهپایه تهران، هیئت قم و آذرخش هرمزگان برگزار شد و هر 4 تیم با رقابتی نزدیک و فشرده شانس خود را برای راهیابی به مرحله نهایی آزمودند.

بانوان سافتبالیست تیم هیئت انجمنهای ورزشی استان قم در حالی از راهیابی به مرحله نهایی بازماندند که در دور برگشت نخستین بازی خود را برابر تیم آذرخش هرمزگان برگزار کردند و در پایان موفق شدند با حساب 16 بر 7 در برابر تیم آذرخش هرمزگان به پیروزی برسند.

این پیروزی روحیه بازیکنان سافتبالیست قم را افزایش داد و تیم قم برای ارتقاء جایگاه خود در جدول رده بندی بازیها با اقتدار به مصاف تیم هیئت تهران رفت اما در میان ناباوری این مسابقه سخت و حساس را با نتیجه نزدیک 18 بر 16 واگذار کرد و جایگاه دوم جدول را به هیئت تهران سپرد.

با رقم خوردن یک باخت و یک پیروزی در 2 بازی قبل تیم بانوان سافتبال هیئت انجمنهای ورزشی استان قم، سومین بازی این تیم در دور برگشت مرحله گروهی بازیهای منطقه شمال برابر تیم قدرتمند آذرخش کوهپایه تهران حساستر شد و تیم هیئت قم این بازی را با نتیجه 16 بر 3 واگذار کرد تا با قبول دومین باخت متوالی خود از صعود به مرحله نهایی لیگ سافتبال بانوان کشور باز بماند.

انتهای پیام/78002/ح30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی