به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

کانون پرورش فکری به توسعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی توجه ویژه‌ای دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان ظهر امروز از مرکز فرهنگی هنری سهرورد بازدید و از نزدیک با کارکنان و اعضای کانون دیدار کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از آغاز فعالیت خود در این سمت برنامه بازدید از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان را در برنامه خود قرار داده است.

در این بازدید مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان به اتفاق کارشناسان کانون استان از مرکز فرهنگی و هنری سهرورد بازدید کرد و در جریان مسائل، مشکلات و فعالیتهای مرکز فرهنگی هنری سهرورد قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در جمع اعضای کودک و نوجوان این مرکز به اهمیت کتاب و کتابخوانی و پژوهش اشاره کرد و اظهار داشت: کانون در کنار سایر فعالیتهای اصلی به توسعه و تعمیق فعالیتهای علمی و پژوهشی، کتاب و کتابخوانی توجه ویژه دارد.

* کانون پرورش فکری برای افزایش خلاقیت تلاشهای جدی دارد

محمد نقی صالحی تصریح کرد: کانون پرورش فکری استان برای پاسخگویی به نیازهای روز مخاطبان و پرورش فکر و افزایش خلاقیت و ذوق آنها تلاشهای جدی انجام خواهد داد.

در این بازدید معصومه رجبی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گرماب طی گزارشی مسائل مرکز سهرورد را تشریح کرد و احداث سالن آمفی تئاتر در مرکز سهرورد را یکی از نیازهای اصلی این مرکز عنوان کرد.

انتهای پیام/73008/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی