به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

کانون پرورش فکری به توسعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی توجه ویژه‌ای دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان ظهر امروز از مرکز فرهنگی هنری سهرورد بازدید و از نزدیک با کارکنان و اعضای کانون دیدار کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از آغاز فعالیت خود در این سمت برنامه بازدید از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان را در برنامه خود قرار داده است.

در این بازدید مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان به اتفاق کارشناسان کانون استان از مرکز فرهنگی و هنری سهرورد بازدید کرد و در جریان مسائل، مشکلات و فعالیتهای مرکز فرهنگی هنری سهرورد قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در جمع اعضای کودک و نوجوان این مرکز به اهمیت کتاب و کتابخوانی و پژوهش اشاره کرد و اظهار داشت: کانون در کنار سایر فعالیتهای اصلی به توسعه و تعمیق فعالیتهای علمی و پژوهشی، کتاب و کتابخوانی توجه ویژه دارد.

* کانون پرورش فکری برای افزایش خلاقیت تلاشهای جدی دارد

محمد نقی صالحی تصریح کرد: کانون پرورش فکری استان برای پاسخگویی به نیازهای روز مخاطبان و پرورش فکر و افزایش خلاقیت و ذوق آنها تلاشهای جدی انجام خواهد داد.

در این بازدید معصومه رجبی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گرماب طی گزارشی مسائل مرکز سهرورد را تشریح کرد و احداث سالن آمفی تئاتر در مرکز سهرورد را یکی از نیازهای اصلی این مرکز عنوان کرد.

انتهای پیام/73008/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا