به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

حماسه 9 دی اوج بصیرت ملت ایران بود

به گزارش خبرگزاری فارس از تنگستان، محمدرضا زارعی تبار صبح امروز در گردهمایی بسیجیان شهرستان تنگستان اظهار داشت: فتنه 88 به غیر از خسارات روحی و معنوی که به نظام وارد آورد و وجه جمهوری اسلامی ایران که به عنوان یک الگو در منطقه بود را زیر سوال برد بیش از 324 هزار میلیارد تومان خسارت مادی نیز به بار آورد که برای کشور سنگین بود و نمیشود به راحتی از آن گذشت.

وی افزود: در واقع پدیدآورندگان فتنه 88 طلحهها و زبیرهایی بودند که نتوانستند در انتخابات 84 به قدرت برسند و در انتخابات 88 هم نتوانستند مجددا قدرت خود را بازیابی کنند و در صدد برآمدند تا علیه علی زمان به پا خیزند و جنگ صفین را شکل دهند که البته علی زمان در مقابل آنها ایستاد و به طور علنی در سخنرانی‎های خود فرمود که زیر بار بدعتهای غیر قانونی نخواهد رفت.

این هادی سیاسی سپاه افزود: اگر کشور به خواسته نامشروع فتنهگران تن میداد و انتخابات را باطل میکرد زمینه براندازی نظام فراهم میشد و ضمن سلب اعتماد مردم از مسئولین کشور در انتخابات بعدی مشارکت ضعیف و کمتری را شاهد میبودیم.

زارعی تبار نقش ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب در خنثی کردن فتنه 88 را بسیار پر رنگ دانست و گفت: مقام معظم رهبری همواره با بصیرتدهی خود مانع این اتفاقات شدند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در انتخابات 88 و حوادث پس از آن میخواست که جمهوریت نظام را زیر سوال ببرد و با شعار جمهوریت و دفاع از جمهوریت و رای مردم به جنگ با جمهوریت نظام اسلامی آمد ولی این اسلامیت نظام و ولایت فقیه بود که به داد کشور رسید و از رای مردم و جمهوری اسلامی دفاع کرد.

این کارشناس امور سیاسی، 9 دی را وقوع سومین انقلاب در ایران اسلامی خواند و گفت: اولین انقلاب ما در سال 57 بود که استبداد از کشور بیرون رانده و دست آمریکا کوتاه شد و انقلاب دوم در قضیه تسخیر لانه جاسوسی اتفاق افتاد که باز آمریکاییها شکست خورده آن بودند و 9 دی ماه 88 نیز انقلاب سوم نظام ما بود که توانستیم دست دشمنان قسم خورده را از کشور کوتاه و همه آنها را رو سیاه کنیم.

انتهای پیام/66006/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 12:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی