به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی کشته شدن دانش‌آموزان بی‌گناه پاکستانی

بیانیه اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشآموزان در پی کشته شدن دانشآموزان بیگناه پاکستانی

» سرویس: اجتماعي - آموزش و پرورش

اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشآموزان طی بیانیهای قتل عام دانشآموزان پاکستانی به دست گروه افراطی طالبان را محکوم کرد.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا و به نقل از روابط عمومی و امور بینالملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشآموزان، متن بیانیه به شرح زیر است:

«و بخوانیم بار دیگر قصه مظلومیت مسلمانان را... در روزهایی که هنوز از تب و تاب دلدادگی برای مولایمان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سرشار بودیم و هنوز اشک ریز کاروان اسیران کربلا و پرشور از بزرگترین اجتماع تاریخ در گرد مصباحی چون حسین (ع) شنیدیم و دیدیم که دهها کودک بیگناه در پاکستان قربانی یک نادانی و دشمنی دیگر شدند تا باز هم برگی دیگر بر کتاب قطور مظلومیت مسلمانان بیفزاید.

دلمان شکست اما میدانیم که خدا هوای دلشکستگان را دارد.

تیغ کینه دست پروردگان اجانب بار دیگر از آستین شرارت و رذالت بیرون آمد و این بار در گوشه دیگریا ز عالم خون ریخت که خونخواران جهان جرعهای بنوشند تا شاید لحظهای از سوز آتشی که از دشمنی با اسلام به جانشان افتاده است خلاصی یابند.

غافل از آنکه شعله قهر و غضب الهی دامان ننگین شان را گرفته است اما شاید بشود به این کوردلان از خدا بیخبر حق داد! آنان که بیش از 60 سال مار خوش خط و خال صهیونیسم را در فلسطین عزیز، هزاران نفر در کشمیر، وسریه ، عراق، افغانستان، و دهها سرزمین دیگر گماشتهاند تا به شاخ و برگی از درخت تنومند و بر ثمر اسلام لطمهای هرچند کوچک بزنند و با دروغ و تزویر پشت نقاب حقوق بشر، چند دولت ترسو و بیملت را خام کردند تا در این رسوایی بزرگ آنان را همراهی کنند اما هر بار جز کوبیدن بر طبل رسوایی خود چیزی عبادشان نمیشود.

حق دارند عقده کنند کینه داشته باشند و عصبانی باشند ما هم گفته شهید مظلوممان را برایشان تکرار میکنیم که: آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

ما دانشآموزان ایران اسلامی مثل همیشه تاریخ پر افتخارمان، از کنار از این حادثه هولناک به راحتی نمیگذریم، مینویسیم به حسابتان و آماده روزی هستیم تا اشارهای از اماممان ببینیم و تکلیفی احساس کنیم تا همسان 36 هزار همکلاسی آسمانیمان کاری کنیم کارستان و در آن روز برایمان فرقی نمیکند در کجای جغرافیای این عالم باشد، چراکه معتقدیم "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا" ».

انتهای پیام

 

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی
صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا
تنظیم صورتجلسات – پلمپ دفاتر – حسابداری – ثبت شرکت

 77516567 - Tel : 77503715

SMS : 500011008069819

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی