به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

درخواست برای رصد جریانات زاویه‌دار با انقلاب در عرصه‌های هنری

وزیر ارشاد دولت دهم مطرح کرد:

درخواست برای رصد جریانات زاویهدار با انقلاب در عرصههای هنری

» سرویس: فرهنگي و هنري - رسانه

وزیر ارشاد دولت دهم گفت: باید جریانات فرهنگی زاویهدار با انقلاب اسلامی که در عرصههایی مانند تئاتر، سینما و موسیقی فعال هستند به صورت دائم رصد شوند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سیدمحمد حسینی که صبح امروز 28 آذر ماه در آیین اختتامیه همایش بینالمللی بسیج و رسانه که در محل تالار اجتماعات مرکز همایشها و نمایشگاههای آستان قدس رضوی برگزار میشد، سخن میگفت، با ارایه گزارشی از عملکرد کمیسیون بسیج و رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری این همایش گفت: موارد زیادی در جلسات ما مطرح شد اما مدیریت فرهنگ و بهرهگیری از ابزار هنر برای ماندگاری مبانی و اصول انقلاب از آنجا که به صورت مکرر مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است به شکل ویژه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در دیدگاه مقام معظم رهبری اقتدار حقیقی، همان اقتدار فرهنگی است و به همین جهت شاهد تأکیدات ایشان در زمینه طراحی نقشه مهندسی فرهنگی کشور هستیم.

 

حسینی با اشاره به دیگر موارد مطرح شده در این کمیسیون اظهار کرد: بررسی ابعاد گوناگون جنگ نرم از دیگر مواردی بود که در این کمیسیون طی جلسات ما بررسی شد که به عنوان مثال به کارگیری واژههای نظامی مانند قرارگاه فرهنگی در سخنان رهبر معظم انقلاب نشاندهنده وقوع جنگ و مصاف همهجانبه در عرصه فرهنگ در نظر ایشان است.

 

وزیر ارشاد دولت دهم بر لزوم انجام وظایف نظارتی علاوه بر سیاستگذاری توسط دستگاههای فرهنگی تاکید کرد و گفت: امروزه غربیها با اعطای جوایز و نشانهایی مانند نشان شوالیه در حال جهت دادن به فعالیتهای هنری هستند که ما باید در این زمینه آگاهانه عمل کنیم.

 

وی توجه به تولیدات فرهنگی داخلی، فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی و تأکید بر فرهنگ کار و تلاش را از دیگر موارد مطرح شده در این کمیسیون اعلام کرد.

 

حسینی با بیان اینکه قدرتهای جهانی در حال افول هستند عنوان کرد: استفاده از نیروهای متعهد در دانشگاهها، ترویج فرهنگ سادهزیستی و تواضع و در یک کلمه فرهنگ بسیجی از دیگر مواردی بود که در کمیسیون بسیج و رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

 

 

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی
صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا
تنظیم صورتجلسات – پلمپ دفاتر – حسابداری – ثبت شرکت

 77516567 - Tel : 77503715

SMS : 500011008069819

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی