به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

اکران‌های مردمی جشنواره فیلم فجر در کدام سینماهاست؟

اکرانهای مردمی جشنواره فیلم فجر در کدام سینماهاست؟

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر از اختصاص 14 سینما برای میزبانی مخاطبان و علاقمندان جهت نمایش مردمی جشنواره فیلم فجر خبر داد.

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، محمدرضا فرجی، مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه جشنواره بینالمللی فیلم فجر دارای مخاطبان و علاقمندان فراوانی است، گفت: رضایتمندی اقشار مختلف جامعه از اهمیت ویژهای برخوردار است از این رو برنامهریزیهای جشنواره با رویکرد حمایتی از محصولات سینمایی، بیشترین توجه را معطوف به استفاده اقشار مختلف جامعه اعم از خانوادهها، جوانان، دانشجویان و دیگر اقشار داشته است.

 

وی بیان کرد: در همین راستا برنامهریزیهای ما در سازمان جشنواره فجر بر پراکندگی جغرافیایی به منظور دسترسی هر چه مناسبتر و آسانتر علاقمندان در سطح شهر تهران مورد توجه جدی بوده است؛ بر این اساس سینماها به سه گروه (الف، ب، ج) تقسیم میشوند و هر گروه دارای قیمت معینی است.

 

فرجی تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته شده تخفیف ویژهای در بهای بلیتها برای مرحله پیش فروش نسبت به تک فروشی در گیشه برای برخی گروههای اجتماعی از جمله دانشجویان در نظر گرفته شده است و برنامه پیش فروش طبق سنوات گذشته متعاقبا از طریق ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره اعلام خواهد شد.

 

وی یادآور شد: همان طور که گفته شد این تقسیم بندی و تعیین قیمتهای متفاوت بلیت در حمایت از حقوق فرهنگی خانوادهها، جوانان و دانشجویان باعث سرعت بخشی، نظم و پایداری هر چه بیشتر برنامه نمایش سینماها میشود.

 

مدیر امور استانهای جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه اجرای مطلوب و شایسته این طرح از سال گذشته با استقبال علاقمندان روبرو شد و امسال نیز استمرار خواهد یافت اظهار امیدواری کرد و گفت: این اقدام پس از جشنواره نیز آیندهای پر رونق برای سینمای ایران را نوید میدهد.

 

سینماهایی که دارای ویژگیهای لازم و استانداردهای مورد نظر برای حضور در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند با توجه به موقعیت جغرافیایی به شرح ذیر است:

سینماهای گروه الف: آزادی، فرهنگ، ملت، کورش، زندگی، جوان، ماندانا

سینماهای گروه ب: استقلال، شکوفه، فلسطین، سروش

سینماهای گروه ج: تماشا، راگا، کیان

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر بیان کرد: سینمای چهارسو واقع در خیابان جمهوری که مراحل پایانی آمادهسازیاش را میگذراند با 400 نفر ظرفیت نیز در صورت آغاز بهره برداری به سینماهای جشنواره اضافه خواهد شد.

 

به گفته فرجی؛ امسال برای تکریم حضور اقشار مختلف جامعه اعم از خانواده، دانشجویان، جوانان و دیگر علاقمندان به سینما بحث بلیت شناور طبق سال گذشته در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است.

 

 

انتهای پیام

 

 

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی
صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا
تنظیم صورتجلسات – پلمپ دفاتر – حسابداری – ثبت شرکت

 77516567 - Tel : 77503715

SMS : 500011008069819

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی