به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

نیمه اول بهمن ماه، برگزاری مزایده استقلال و پرسپولیس

نیمه اول بهمن ماه، برگزاری مزایده استقلال و پرسپولیس

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

سرانجام صورتهای مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به امضای وزارت ورزش و جوانان رسید.

 

به گزارش ایسنا، در حالی که روز 15 آذر، بعد از ماه ها انتظار، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تعیین تکلیف به هیات واگذاری برده شده بودند، قیمت گذاری این دو باشگاه به دلیل اشکال در صورتهای مالی به نتیجه نرسید و به جلسه بعدی موکول شد.

 

صورتهای مالی این دو باشگاه به تایید حسابرس نرسیده بود و ابهاماتی در آن وجود داشت، زیرا صورتهای مالی باید توسط مدیران دو باشگاه مورد تایید قرار گیرد، اما باشگاه روی تایید صورتهای مالی با تردید اقدام می کرد.

 

در صورتهای مالی ارائه شده، صورت طلبکارهای واقعی و میزان بدهی مشخص نبود، بنابراین مسئولان دو باشگاه ملزم شدند که صورتهای مالی را ارائه دهند. مقرر شده بود تا پایان آذرماه اشکالات برطرف شده و در جلسه بعدی هیات واگذاری مجددا موضوع مطرح شود.

 

پوری حسینی، رئیس کل سازمان خصوصی سازی در برنامه "خط پایان" شبکه رادیویی جوان با بیان اینکه صورتهای مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به امضای وزارت ورزش و جوانان رسیده و در اختیار سازمان خصوصیسازی قرار گرفته است،گفت: عصر جمعه صورتهای مالی دو باشگاه از سوی وزارت ورزش و جوانان در اختیار ما قرار گرفت و به احتمال فراوان آگهی برگزاری مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اواسط دی ماه منتشر میشود.

 

وی گفت: نیمه اول بهمن ماه مزایده برگزار خواهد شد و تا پایان بهمن و یا اوایل اسفند اسامی برندگان مزایده این دو باشگاه اعلام خواهند شد.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی