به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

ایسوس، کارت گرافیک جدید خود را معرفی کرد

ایسوس، کارت گرافیک جدید خود را معرفی کرد

» سرویس: بازار - خبر بازار

Matrix GTX 980 ایسوس جدیدترین کارت گرافیکی از خانواده ROG این شرکت است که به آخرین پردازنده گرافیکی Geforce GTX 980 NVIDIA و 4 گیگابایت حافظه ویدیویی مجهز شده است. این کارت گرافیکی فناوریهای انحصاری ایسوس از جمله DirectCU II ، GPU Tweak، CoolTech به همراه ویژگی Memory Defroster را همراه دارد تا عملکرد سریع و خنکی را در حین عملیات اوکلاکینگ تضمین کند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) نسخه انحصاریTweak GPU برای ROG امکان کالیبره کردن پردازنده گرافیکی، تنظیم فرکانس VRM، کنترل پارامترهای مختلف در حین اورکلاکینگ و پتانسیل شکستن رکوردهای جهانی را فراهم میسازد که این کارت گرافیک را به بهترین گزینه برای اورکلاکرهای حرفهای تبدیل کرده است.

 

ایسوس این کارت گرافیکی را به فناوری Direct CU II و فن حرفهای CoolTech مجهز شده کرده است تا دمای کارت را در هر زمان در وضعیت فوق خنک نگه دارد.

 

DirectCU فناوری انحصاری حرارتی ایسوس در کارتهای گرافیکی این شرکت است. در این فناوری لولههای خنککننده 10 میلیمتری مسی با درجه رسانش بالا در ارتباط مستقیم با پردازنده گرافیکی قرار دارد، در نتیجه گرمای کارت به سرعت پراکنده شده و دفع میشود.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا