به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 اسفند 1397

بسیج، نیروی مخلص مردمی در مبارزه با داعش در عراق است

«کمال الساعدی» یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد اظهارات «ظافر العانی»، نماینده ائتلاف نیروهای ملی در شبه نظامی خواندن نیروهای بسیج مردمی را محکوم کرد.

وی تاکید کرد: اظهارات ظافر العانی موضع جدیدی نیست بلکه در ادامه افکار تکفیری است و از زمان سرنگونی رژیم صدام تا به امروز برخی شخصیت‌هایی که از تغییر و تحول‌های کنونی در عراق راضی نیستند به دنبال پیدا کردن یک خلل یا اشتباهی می‌گردند تا با به راه انداختن بازی سیاسی موضع گیری کنند.

الساعدی گفت: نیروهای بسیج مردمی قبل از ورود داعش به عراق در میدان نبودند و تحرکات بسیج بر اساس فتوای مرجعیت دینی و درخواست رسمی دولت عراق و همچنین مردم بود که دفاع از نظام سیاسی کشورشان در معرض تهدیدها خواستار شدند و پیش از آن ما شاهد مبارزات نیروهای بسیج مردمی در سامراء، صلاح الدین و بیجی نبودیم.

الساعدی با رد اظهارات شخصیت‌هایی سیاسی که بسیج مردمی را به باد انتقاد گرفته اند، گفت: نیروهای بسیج مردمی در استان هایی مثل میسان یا الناصریه جنگ نمی‌کنند بلکه در مناطقی مبارزه می‌کنند که همین شخصیت‌های سیاسی منتقد به آنجا تعلق دارند و برای بازگشت زندگی طبیعی به این مناطق مبارزه می کنند.

ظاهر العانی گفته بود:شبه نظامیان مود حمایت احزاب در عراق از شرایط امنیتی موجود در عراق برای پیاده کردن برنامه‌های طائفه‌ای خود بهره‌برداری کردند که کم‌تر از اقدامات داعش نیست و به تروریست‌ها برای گسترش حضور خود در عراق بهانه ساخته است.

انتهای پیام/ز

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی