به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 فروردین 1398

حواشی بازی ماهان-منصوری؛ از درگیری مدیرعامل قمی ها تا فحاشی لیدرها به خبرنگاران!

بازی دو تیم‌ ماهان‌قم و شهید منصوری قرچک در هفته چهاردهم لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که با نتیجه 4 بر 2 به سود شهید منصوری به پایان رسید، اتفاقات زیادی همراه خود داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* بنرهای نصب شده برای تبلیغ این مسابقه در قم، ساعت این دیدار را 15 اعلام کرده بود، درحالیکه فدراسیون ساعت16 را در برنامه خود به ثبت رسانده بود، ولی این بازی ساعت 15و 45دقیقه آغاز شد!

* رعدی که اولین تجربه سرمربیگری در ماهان‌ را تجربه می‌کرد از ابتدا تا انتهای بازی از سوی تماشاگران قمی تشویق نشد!

* در اوایل مسابقه، تعداد کمی از تماشاگران زیر نظر لیدرها به محمد دهقان و خصوصا میثم اینانلو بازیکنان سابق تیم قم فحاشی می‌کردند، ولی هر چه به پایان بازی پیش می‌رفت تقریبا اکثر سالن هم‌صدا با آن‌ها اینگونه شعارهای ناپسند را سر می‌دادند! البته درخشش این 2 بازیکن قمی باعث ناراحتی بیشتر هواداران ماهان می شد.

* دروازه‌بان شهید منصوری بارها روی زمین افتاد که این امر با اعتراض شدید تماشاگران و بازیکنان تیم میزبان همراه بود.

* علیرضا وفایی با لقب "جادوگر آسیا" تشویق شد.

* یکی از لیدرهای ماهان‌ بارها به نیمکت تیم حریف اعتراض می‌کرد که حراست سالن با وجود مشاهده این صحنه‌ها، هیچ گونه برخوردی با وی انجام نداد.

* در نیمه اول علیرضا وفایی و میثم اینانلو بر سر تصاحب توپ با یکدیگر درگیری پیدا کردند.

* ناصر شریفی مدیرعامل باشگاه ماهان‌ در پایان بازی با یکی از بازیکنان تیم مهمان درگیری لفظی پیدا کرد که با وساطت مسئولان این قائله خاتمه یافت، ولی تدارکات ماهان قصد داشت با همان بازیکن درگیر شود و تا رختکن تیم حریف رفت!

* در پایان بازی عده‌ای از تماشاگران محسن حسن‌زاده، سرمربی فصل گذشته ماهان‌ را تشویق کردند.

* زمانی که خبرنگاران صدا و سیما قصد مصاحبه با میثم اینانلو را داشتند، هادی بهرامی مربی دروازه‌بان‌ها و یکی از لیدرهای ماهان‌ الفاظ نامناسبی به خبرنگار و همچنین اینانلو گفتند که باعث بر هم خوردن گفت‌وگوی آن‌ها شد.

* مصطفی شریفی معاون اجرایی و علی شریفی بازیکن ماهان‌ به فیلمبرداری دوربین شبکه خبر اعتراض داشتند که در این صحنه نیز درگیری پیش آمد.

* بعد از به وجود آمدن این اتفاقات، چند لیدر دیگر ماهان‌ با خبرنگاران قم درگیری پیدا کردند که بعد از شکایت یکی از خبرنگاران از شریفی، او دستگیر شد، ولی بعد از 15دقیقه با وساطت مسئولان، خبرنگار مربوط رضایت داد و این شخص آزاد شد.

* سرهنگ دیانی، مسئول امنیت سالن شهید حیدریان قم بعد از این درگیری‌ها تاکید کرد: قطعا با افرادی که فحاشی کردند برخورد می‌کنیم و در بازی بعد از ورود این لیدرها جلوگیری به عمل می‌آوریم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 29-09-1393, 09:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی