به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

سرانه فضای سبز مشهد به 15 مترمربع می‌رسد

جواد ستاری در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با ایجاد فضای سبز در شهر مشهد اظهار داشت: یکی از برنامههای اصلی شورای چهارم و کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مشهد، تکمیل کمربند سبز در اطراف این شهر است.

وی افزود: کمربند سبز علاوه بر اینکه در کاهش آلودگی شهر مشهد نقش بهسزایی دارد، از حاشیهنشینی و گسترش شهر مشهد جلوگیری میکند و همچنین حد و حدود شهر نیز مشخص میشود و دیگر اجازه ساخت و ساز غیرمجاز در اطراف شهر مشهد داده نمیشود.

ستاری بیان داشت: در حال حاضر سرانه فضای سبز در شهر مشهد حدود 12 مترمربع است که با کمک شورای شهر و شهرداری مشهد تا سه سال آینده به 15 مترمربع میسد.

عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهری در ارتباط با مناسبسازی کشفرود تصریح کرد: در بحث حاشیه شهر که کشف رود نیز بخشی از آن است اقدامات خوبی انجام شده و با پیگیریهای شورای چهارم در سفر اخیر استانی رئیسجمهور نیز به حاشیه شهر مشهد توجه جدی شد.

ستاری عنوان داشت: اعضای شورای شهر در استانداری جلساتی با نوبخت، معاون رئیس جمهور برای ساماندهی حاشیه شهر برگزار و مشکلات حاشیه شهر و کشف رود را پیگیری کردند و طرحی نیز شورای شهر به معاونت معماری و شهرسازی ارائه کرده که در حال بررسی است.

عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: قصد داریم کشف رود را تبدیل به باغهای گیاهشناسی، پارک خطی و مسیر پیادهروی اجرا کنیم تا ارتباط بین مزارع از بین برود و برای آبیاری مزارع از فاضلاب کشف رود استفاده نشود.

انتهای پیام/70005/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا