به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 اسفند 1397

سرانه فضای سبز مشهد به 15 مترمربع می‌رسد

جواد ستاری در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با ایجاد فضای سبز در شهر مشهد اظهار داشت: یکی از برنامههای اصلی شورای چهارم و کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مشهد، تکمیل کمربند سبز در اطراف این شهر است.

وی افزود: کمربند سبز علاوه بر اینکه در کاهش آلودگی شهر مشهد نقش بهسزایی دارد، از حاشیهنشینی و گسترش شهر مشهد جلوگیری میکند و همچنین حد و حدود شهر نیز مشخص میشود و دیگر اجازه ساخت و ساز غیرمجاز در اطراف شهر مشهد داده نمیشود.

ستاری بیان داشت: در حال حاضر سرانه فضای سبز در شهر مشهد حدود 12 مترمربع است که با کمک شورای شهر و شهرداری مشهد تا سه سال آینده به 15 مترمربع میسد.

عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهری در ارتباط با مناسبسازی کشفرود تصریح کرد: در بحث حاشیه شهر که کشف رود نیز بخشی از آن است اقدامات خوبی انجام شده و با پیگیریهای شورای چهارم در سفر اخیر استانی رئیسجمهور نیز به حاشیه شهر مشهد توجه جدی شد.

ستاری عنوان داشت: اعضای شورای شهر در استانداری جلساتی با نوبخت، معاون رئیس جمهور برای ساماندهی حاشیه شهر برگزار و مشکلات حاشیه شهر و کشف رود را پیگیری کردند و طرحی نیز شورای شهر به معاونت معماری و شهرسازی ارائه کرده که در حال بررسی است.

عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: قصد داریم کشف رود را تبدیل به باغهای گیاهشناسی، پارک خطی و مسیر پیادهروی اجرا کنیم تا ارتباط بین مزارع از بین برود و برای آبیاری مزارع از فاضلاب کشف رود استفاده نشود.

انتهای پیام/70005/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی