به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

تردد سخت جانبازان در شهر دور از انصاف است

سعید فیروزگاه امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اصول مدیریت شهری این است که امکانات و خدمات به صورت عادلانه در اختیار همه شهروندان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: به عنوان نمونه برای استفاده از حمل و نقل عمومی باید به صورتی این ناوگان طراحی و تجهیز شود که همه مردم بتوانند بدون محدودیت از این خدمات استفاده کنند.

نماینده مردم کرج در شورای اسلامی شهر افزود: متاسفانه خدمات شهری در مرکز استان البرز به صورتی است که محدودیتهایی را برای جانبازان و معلولان ایجاد میکند.

فیروزگاه بیان داشت: این افراد برای استفاده از خدماتی مانند حمل و نقل عمومی و یا عبور از معابر اصلی و فرعی و همچنین استفاده از پلههای برقی با محدودیت جدی روبهرو هستند که باید اقدامی در جهت رفع این کمبودها انجام شود.

وی با اشاره به ایثار و فداکاری رزمندگان سپاه اسلام در دوران جنگ تحمیلی گفت: روزی این کشور مورد تجاوز دشمن غاصب و جنایتکار قرار گرفت و هشت سال جنگ به ملت ایران تحمیل شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج افزود: در آن دوران شرق و غرب از ارتش جنایتکار عراق حمایت میکردند و این در حالی است که جوانان ایرانی با دستهای خالی در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردند.

فیروزگاه اظهار داشت: به طور قطع اگر مردانگی، ایثار و فداکاری این جوانان نبود، امروز مردم ایران با مشکلات بسیاری روبهرو بوده و در جهان با عزت و سربلند نبودند.

وی در ادامه بیان داشت: حال انصاف است که بهترین فرزندان کشور و کسانی که در روزهای سخت، جان و مال خود را در طبق اخلاص قرار داده و امروز به دلیل آسیبهای ناشی از جنگ با مشکلات جسمی روبهرو هستند، نتوانند مانند دیگران از خدمات شهری بهرهمند شوند.

فیروزگاه با اشاره به اینکه در شهرستان کرج تعدادی از شهروندان دارای معلولیت جسمی هستند، گفت: به غیر از جانبازان سرافراز، تعدادی از شهروندان ما دارای معلولیت جسمی هستند و عدم امکانات مناسب برای افرادی نیز از عدالت به دور است.

وی در پایان گفت: دستگاههای اجرایی باید شورای شهر و شهرداری کرج را برای تامین امکانات مناسب برای جانبازان و معلولان بیش از گذشته یاری کند.

انتهای پیام/2302/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی