به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

لغو تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز اصولی نیست

عزیز اکبریان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: به دنبال انجام کارهای کارشناسی و تحلیل و بررسیهای دقیق به این صورت نتیجهگیری شد که روزهای پنجشنبه ادارات دولتی تعطیل باشد.

وی تصریح کرد: این تعطیلی بدون کار علمی و کارشناسی صورت نگرفته و با محاسبه برآیند کارها و خدماتی که در این روز ارائه میشود و محاسبه هزینهها، کارشناسان به این نتیجه رسیدند که تعطیلی روزهای پنجشنبه و اضافه کار در روزهای شنبه تا چهارشنبه منافع بیشتری برای کشور و دولت دارد.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقایعی که منجر به لغو تعطیلی روزهای پنجشنبه از سوی استانداری البرز شد، گفت: این تصمیم از سوی استاندار ابلاغ شده و ارتباطی با نمایندگان مجلس ندارد.

اکبریان افزود: بنابراین در این تصمیمگیری، اعضای مجمع نمایندگان مجلس استان البرز تاثیر و دخالتی نداشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با لغو تعطیلی پنجشنبه در البرز مخالفتهایی است، گفت: دایر بودن ادارات، دستگاههای اجرایی و دولتی و بانکها هزینههایی به همراه دارد از جمله هزینههای ثابتی چون آب، برق، گاز و تلفن.

عضو مجمع نمایندگان استان البرز بیان داشت: حال اگر این هزینهها را با منافع دایر بودن ادارات و نهادها مقایسه کنیم، در مییابیم که هزینههای بیشتری به استان تحمیل میشود.

اکبریان تصریح کرد: بنابراین این تصمیم را غیرکارشناسی و هزینهزا میدانیم و معتقدیم که تعطیلی این روز و افزایش ساعات کار ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از یک سو هزینهها را کاهش داده و از سوی دیگر خدمات بیشتری به مردم ارائه میکند.

انتهای پیام/2302/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا