به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

لغو تعطیلی پنجشنبه‌ها در البرز اصولی نیست

عزیز اکبریان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: به دنبال انجام کارهای کارشناسی و تحلیل و بررسیهای دقیق به این صورت نتیجهگیری شد که روزهای پنجشنبه ادارات دولتی تعطیل باشد.

وی تصریح کرد: این تعطیلی بدون کار علمی و کارشناسی صورت نگرفته و با محاسبه برآیند کارها و خدماتی که در این روز ارائه میشود و محاسبه هزینهها، کارشناسان به این نتیجه رسیدند که تعطیلی روزهای پنجشنبه و اضافه کار در روزهای شنبه تا چهارشنبه منافع بیشتری برای کشور و دولت دارد.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقایعی که منجر به لغو تعطیلی روزهای پنجشنبه از سوی استانداری البرز شد، گفت: این تصمیم از سوی استاندار ابلاغ شده و ارتباطی با نمایندگان مجلس ندارد.

اکبریان افزود: بنابراین در این تصمیمگیری، اعضای مجمع نمایندگان مجلس استان البرز تاثیر و دخالتی نداشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با لغو تعطیلی پنجشنبه در البرز مخالفتهایی است، گفت: دایر بودن ادارات، دستگاههای اجرایی و دولتی و بانکها هزینههایی به همراه دارد از جمله هزینههای ثابتی چون آب، برق، گاز و تلفن.

عضو مجمع نمایندگان استان البرز بیان داشت: حال اگر این هزینهها را با منافع دایر بودن ادارات و نهادها مقایسه کنیم، در مییابیم که هزینههای بیشتری به استان تحمیل میشود.

اکبریان تصریح کرد: بنابراین این تصمیم را غیرکارشناسی و هزینهزا میدانیم و معتقدیم که تعطیلی این روز و افزایش ساعات کار ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از یک سو هزینهها را کاهش داده و از سوی دیگر خدمات بیشتری به مردم ارائه میکند.

انتهای پیام/2302/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی