به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

فضای مذهبی شهر توپ‌آغاج راه را بر توطئه دشمنان می‌بندد

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، بیژن زندیه جمعه شب در مراسم معارفه نخستین امام جمعه شهر توپآغاج بیجار که در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شهر توپآغاج با توجه به فضای مذهبی حاکم در این شهر، بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است.

وی با بیان اینکه امام جمعه شهر توپآغاج با علم و کلام شیوای خود در راستای استحکام پایههای مذهبی این شهر تلاش خواهد کرد، خواستار همراهی مردمان ولایی این شهر همچون همیشه با مسئولین شد.

زندیه با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه جمعه به اهمیت نماز جمعه و امامت جمعه اشاره و بیان کرد: سنگر نماز جمعه، سنگر دشمنشکنی است که هیچ دشمنی یارای مقابله با آن را ندارد.

وی خواستار حضور گسترده مردم در فریضیه سیاسی عبادی نماز جمعه شد و گفت: سنگر نماز جمعه نباید هیچگاه در برابر توطئههای دشمنان خالی شود بلکه باید از این سنگر ارزشمند اسلام با حضور قابل توجه و یکدلی محافظت کرد.

فرماندار بیجار در ادامه با تاکید بر اهمیت تعامل میان مردم و مسئولان گفت: موفقیت در عرصههای مختلف به تنهایی میسر نمیشود و همه مردم و مسئولان در کنار یکدیگر برای پیشرفت جامعه تلاش کنند.

وی خدمت بیمنت به مرد را از وظایف خادمان و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار کرد: امید است خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راه خدمت به مردم با اتحاد و یکدلی زیر چتر با کرامت ولایت و رهبری همواره به توفیقات روزافزون نایل آیند.

فرماندار بیجار با اشاره به فضای مذهبی حاکم در شهر توپآغاج، این فضا را بهترین موقعیت و فرصت برای ترویج فرهنگ ناب اسلامی و رشد و تعالی مذهبی و تفکرات مذهبی به ویژه میان جوانان عنوان کرد و گفت: فضای مذهبی حاکم در شهر توپ آغاج راه را بر جولان توطئه دشمنان خواهد بست.

در ادامه معاون دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، حکم حجتالاسلام حکمت حکیمیفر را به عنوان نخستین امام جمعه این شهر قرائت کرد.

انتهای پیام/79015/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا