به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

مشکل موقوفات مورد اختلاف با منابع طبیعی کردستان رفع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، پیمان باباپیری جمعه شب در  نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با تبریک فرارسیدن هفته وقف اظهار داشت: هرکجا رابطه تعاملی بین دو دستگاه و دو مجموعه بهوجود آید فضای آرامشبخش و تعامل را نیز به همراه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اهمیت تعامل بین اوقاف و منابع طبیعی گفت: حسن نیت موجب پیشرفت کارها میشود و انجام صالحانه امورات، اثر و منافع خود را در سطح کلان جامعه نشان میدهد.

وی افزود: مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان، ادارهکل اوقاف و امور خیریه این استان را به عنوان حامی و پشتیبان خود میبیند که خوشبختانه مشکلات اراضی اوقافی و مورد اختلاف با منابع طبیعی حل شده است.

باباپیری خاطرنشان کرد: حمایت از موقوفات و تعامل و تفاهم با ادارهکل اوقاف و امور خیریه کردستان همواره در دستور کار منابع طبیعی کردستان وجود داشته است.

وی با اشاره به اجرای تفاهمنامه سهجانبه بین اوقاف، ثبت و منابع طبیعی،گفت: خوشبختانه با برگزاری موفقیتآمیز همایش منطقهای سهجانبه بین سازمانهای اوقاف و امور خیریه، منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک، تفاهم مناسبی در خصوص اراضی مورد اختلاف اوقاف و منابع طبیعی بهوجود آمده و طبق قانون، مشکلات اراضی مورد اختلاف حل شده و در مراحل صدور سند قرار گرفته است.

انتهای پیام/79001/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا