به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

مشکل موقوفات مورد اختلاف با منابع طبیعی کردستان رفع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، پیمان باباپیری جمعه شب در  نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با تبریک فرارسیدن هفته وقف اظهار داشت: هرکجا رابطه تعاملی بین دو دستگاه و دو مجموعه بهوجود آید فضای آرامشبخش و تعامل را نیز به همراه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اهمیت تعامل بین اوقاف و منابع طبیعی گفت: حسن نیت موجب پیشرفت کارها میشود و انجام صالحانه امورات، اثر و منافع خود را در سطح کلان جامعه نشان میدهد.

وی افزود: مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان، ادارهکل اوقاف و امور خیریه این استان را به عنوان حامی و پشتیبان خود میبیند که خوشبختانه مشکلات اراضی اوقافی و مورد اختلاف با منابع طبیعی حل شده است.

باباپیری خاطرنشان کرد: حمایت از موقوفات و تعامل و تفاهم با ادارهکل اوقاف و امور خیریه کردستان همواره در دستور کار منابع طبیعی کردستان وجود داشته است.

وی با اشاره به اجرای تفاهمنامه سهجانبه بین اوقاف، ثبت و منابع طبیعی،گفت: خوشبختانه با برگزاری موفقیتآمیز همایش منطقهای سهجانبه بین سازمانهای اوقاف و امور خیریه، منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک، تفاهم مناسبی در خصوص اراضی مورد اختلاف اوقاف و منابع طبیعی بهوجود آمده و طبق قانون، مشکلات اراضی مورد اختلاف حل شده و در مراحل صدور سند قرار گرفته است.

انتهای پیام/79001/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی