به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

پیوست فرهنگی به روند مطالعاتی پروژه‌های شهری ورود پیدا کند

سید جلال فیاضی در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با پیوست فرهنگی اظهار داشت: به عقیده بنده پیوست فرهنگی و اجتماعی یک پروژه به معنای تاثیرات آن پروژه در جامعه و مسائل اجتماعی جامعه است.

وی افزود: یکی از مصادیق، موضوع نمازخانه و مسجد در مراکز عمومی است اما تمام بحث پیوست فرهنگی این موارد نیست و پیوست فرهنگی و اجتماعی به معنای تطبیق تصمیمات مدیریت شهری با مطالبات مردم است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد بیان داشت: اگر در جایی مصلحت مردم بر این بود که پروژهای ساخته شود ما وظیفه داریم موارد و مصلحتهای مدنظر را برای مردم تدوین کنیم و مردم را همراه با خود کرده و بعد پروژه را آغاز کنیم و این معنای همان پیوست فرهنگی و اجتماعی است.

فیاضی تصریح کرد: حتی به نظر من باید مسائل ترافیکی که جزء مسائل اجتماعی است، اگر پروژهای سبب ترافیک شود و در نهایت سبب خدشه در روان جامعه شود این خود یک معضل اجتماعی است بنابراین مطالعات ترافیکی نیز جزء پیوست اجتماعی باید در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: پیوست فرهنگی باید بسیار فراتر از ساخت یک مسجد در پروژه دیده شود و البته امروز شورای راهبردی پیوست فرهنگی در شهرداری تشکیل شده و امیدوارم فعالیت خود را بیشتر کند تا پیوست فرهنگی وارد روند مطالعاتی تمام پروژههای شهری شود زیرا پروژهها باید در ارتقای فرهنگی و اجتماعی مناطق موثر باشند.

انتهای پیام/70005/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا