به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 فروردین 1398

پیوست فرهنگی به روند مطالعاتی پروژه‌های شهری ورود پیدا کند

سید جلال فیاضی در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با پیوست فرهنگی اظهار داشت: به عقیده بنده پیوست فرهنگی و اجتماعی یک پروژه به معنای تاثیرات آن پروژه در جامعه و مسائل اجتماعی جامعه است.

وی افزود: یکی از مصادیق، موضوع نمازخانه و مسجد در مراکز عمومی است اما تمام بحث پیوست فرهنگی این موارد نیست و پیوست فرهنگی و اجتماعی به معنای تطبیق تصمیمات مدیریت شهری با مطالبات مردم است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد بیان داشت: اگر در جایی مصلحت مردم بر این بود که پروژهای ساخته شود ما وظیفه داریم موارد و مصلحتهای مدنظر را برای مردم تدوین کنیم و مردم را همراه با خود کرده و بعد پروژه را آغاز کنیم و این معنای همان پیوست فرهنگی و اجتماعی است.

فیاضی تصریح کرد: حتی به نظر من باید مسائل ترافیکی که جزء مسائل اجتماعی است، اگر پروژهای سبب ترافیک شود و در نهایت سبب خدشه در روان جامعه شود این خود یک معضل اجتماعی است بنابراین مطالعات ترافیکی نیز جزء پیوست اجتماعی باید در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: پیوست فرهنگی باید بسیار فراتر از ساخت یک مسجد در پروژه دیده شود و البته امروز شورای راهبردی پیوست فرهنگی در شهرداری تشکیل شده و امیدوارم فعالیت خود را بیشتر کند تا پیوست فرهنگی وارد روند مطالعاتی تمام پروژههای شهری شود زیرا پروژهها باید در ارتقای فرهنگی و اجتماعی مناطق موثر باشند.

انتهای پیام/70005/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی