به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

مصلای گچساران وضعیت نامطلوبی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، نماز جمعه این هفته این شهرستان همانند دیگر هفتههای گذشته با وجود مشکلات عدیدهای از جمله نبود وسایل گرمایشی در فضایی سرد و نامطلوب برگزار شد.

در همینراستا قصد گفتوگو با حجتالاسلام سید امینالله حجازی، امام جمعه گچساران را داشتیم که وی در این خصوص اظهار کرد: در زمینه وضعیت تکمیل مصلی و مشکلات آن حرفی نمیزنم و بنویسید امام جمعه گچساران گفت هیچ حرفی در این خصوص ندارد.

البته سخنان امام جمعه گچساران به نوعی اعتراض و گلایه به وضعیت موجود مصلای این شهرستان است زیرا شاید بتوان بزرگترین و مهمترین دغدغه وی را تکمیل این مکان عبادی سیاسی دانست که بارها و بارها از پشت تریبون نماز جمعه آن را به طور علنی عنوان کرد.

به نظر میرسد سکوت امروز امام جمعه گچساران همان گونه که خود در خطبههای گذشته اعلام کرد از روی گلایه و عدم همکاری بعضی از مسئولان در ساخت و تکمیل این مکان مذهبی است.

در همین راستا حجتالاسلام علیعسکر کرمی، مسئول ستاد نماز جمعه گچساران در گفتوگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: متأسفانه مصلای گچساران با وجود مشکلات زیاد سه مشکل مهم و عدیده دارد.

وی ایمنی نبودن بخشهای از گنبد مصلی که دارای پنجره شیشهای است را از جمله مشکلات دانست و گفت: پنجرههای شیشهای نصب شده در گنبد خطرناک بوده و ممکن است بر اثر اتفاقی غیرمترقبه سبب ریزش و خطر برای نمازگزاران شود.

کرمی نبود وسایل سرمایشی و گرمایشی در فصول زمستان و تابستان را از مهمترین مشکلات کنونی مصلی عنوان و بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط نامساعد هوا و کاهش دمای موجود مصلی فاقد وسایل گرمایشی بوده و نمازگزاران در شرایط سختی به اقامه نماز پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: البته وسایل گرمایشی خریداری شده اما به دلیل نبود برق وسایل نصب نشده است.

مسئول ستاد نماز جمعه گچساران، ایزوگام نبودن سقف مصلی را از دیگر مشکلات عنوان کرد و افزود: ریزش آب از سقف گنبدی مصلی در روزهای بارانی سبب خیس شدن موکت و زیراندازها شده و وضعیت نامطلوبی برای اقامه نماز ایجاد میشود.

انتهای پیام/82014/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا