به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

بهره‌برداری از پروژه دوم خط انتقال آب جاده یغواسی

یدالله اسدی در گفتوگو با خبرنگار فارس در کامیاران از بهرهبرداری پروژه دوم خط انتقال آب جاده یغواسی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: خط انتقال آب جاده یغواسی از سهراه شهرک بعثت تا محوطه مسکن 2 هزار و 400 واحدی این شهرستان به همت و تلاش اداره آبفای شهری کامیاران به بهرهبرداری رسید.

وی در خصوص مشخصات فنی این پروژه افزود: این خط انتقال آب به طول یکهزار و 650 متر و با استفاده از لولهپلی اتیلن جوشی سایز 315 میلیمتری به بهرهبرداری رسیده است.

اسدی هزینه صرف شده در این پروژه را 4 میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان و بیان کرد: طی تکمیل و تامین این خط انتقال آب شرب، 114 واحد مسکونی مسکن مهر ولایت واقع در مسکن مهر 2 هزار و 400 واحدی این شهرستان آبرسانی شده است.

وی ضمن تقدیر از تمامی افراد و ارگانهایی که در راستای بهرهبرداری از این پروژهی آب شرب تلاش کردهاند، تصریح کرد: خانوادههای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی که در واحدهای مسکن مهر ولایت به سر میبردند بیش از 2 سال بود از نعمت آب شرب لولهکشی بیبهره بودهاند.

رئیس اداره آبفا شهری کامیاران افزود: طی این دو سال اداره آبفا با همکاری اداره راه و شهرسازی و شهرداری این شهرستان اقدام به حمل آب با استفاده از تانکر برای این واحدها میکرده که موجب ایجاد مشکلاتی برای آنها شده بود.

وی ضمن دعوت از مردم برای صرفهجویی درست از آب شرب اضافه کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ادوار مختلف این نظام اسلامی، دولتها همواره خدمترسانی به مردم را رسالت خود دانسته و در جهت رفع مشکلات مردم گام برداشتهاند.

اسدی به اهمیت آب در زندگی بشر اشاره و خاطرنشان کرد: با بهرهبرداری از این پروژه شهروندان ساکن در واحدهای مسکن مهر ولایت از مزایای آبرسانی بهرهمند شده و مشکل آبرسانی به این واحدها مرتفع میشود.

رئیس اداره آبفا کامیاران در ادامه از بهرهبرداری از کانال سنگی و خط انتقال فاضلاب محله چوپتاشانیها و خیابان شهید وندرنی خبر داد و اظهار داشت: این کانال در راستای هدایت و جمعآوری 50 درصد از شبکه فاضلاب شهر کامیاران به همراه آبهای سطحی به بهرهبرداری رسیده است.

اسدی تصریح کرد: شبکه فاضلاب در این منطقه سالهای زیادی است به صورت روباز همراه آبهای سطحی وارد رودخانه بلان این شهرستان میشده که به نوعی تهدیدی برای سلامت ساکنان محله معروف به چوبتاشان و ایجاد مشکلات زیست محیطی بود.

وی در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار داشت: این پروژه شامل کانالی به طول 250 متر و لولهگذاری لولههای بتنی مسلح به طول 110 متر است.

اسدی هزینه صرف شده در این پروژه را 4 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد و اضافه کرد: تمامی هزینههای اجرای این پروژه از محل تعرفههای ملی صرف شده است.

وی پروژه کانال سنگی را دو منظوره عنوان کرد و افزود: تمامی آبهای سطحی و فاضلابهای محدوده فوق با بهرهبرداری از این کانال سنگی و خط انتقال فاضلاب هدایت شده است.

اسدی خاطرنشان شد: این کانال به نحوی احداث شده که در فصل بارش نزولات آسمانی و بالا بودن حجم دبی آبهای سطحی، حجم آبها را به سمت رودخانه هدایت کرده و در فصول گرم و خشک سال، فاضلابها را به طرف کریدور تصفیهخانه فاضلاب هدایت کند.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری کامیاران در پایان همراهی مردم برای صرفهجویی و درست مصرف کردن آب شیرین را ضروری دانست و افزود: احداث و ساخت پروژه مذکور مدت دو سال به طول انجامید.

انتهای پیام/79018/ی40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی