به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

فتنه در 9 دی از صفحه تاریخ سیاسی ایران محو شد

سردار حسین سلامی در حاشیه سفر به کردستان در گفتوگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: نهم دی ماه روز فروزان شدن شعلههای بیداری و آگاهی ملت مسلمان ایران نسبت به واقعیتهای نهفته در درون فتنه 88 بود.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با ایمان، آگاهی و احساس و عواطف خود در 9 دی آمد تا از حقایق اسلام از عاشورا و از نهضت امام حسین (ع) در مورد کسانی که میخواستند به ارزشها و مقدسات ملت مسلمان ایران توهین کنند، دفاع و این توطئههای شوم را دفن کند.

به گفته سلامی، 9 دی تجلی غیرت حقیقی ملت ایران است که بر پایه آگاهی و ایمان استوار بود و جوشید و تمام انسانهای مومن و انقلابی را به خیابانها کشاند و برای همیشه اندیشههای فتنهجویان را دفن کرد.

وی اضافه کرد: نهم دی ماه یعنی روز دفن تفکر فتنهانگیزان و روز ظهور مجدد تفکر انقلاب اسلامی در صفحه ذهن مردم بود.

سلامی تصریح کرد: اگر تلاشهایی از جانب آنها صورت بگیرد، تلاشهای بیثمری است و در 9 دی ماه فتنه و اندیشههای متمایل به آن همه با هم از صفحه تاریخ سیاسی کشور ایران محو شدند و دیگر قابلیت احیا ندارند.

نسبت قابلقبولی از وحدت حوزه و دانشگاه برقرار است

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه گفت: وحدت حوزه و دانشگاه در پیروزی انقلاب اسلامی هم موثر بود، یعنی وقتی دانشگاه و حوزه به عنوان پیشگامان فکری جامعه اسلامی ایران در صفوف مقدم جنبشهای مردمی و اسلامی علیه حکومت طاغوت قرار گرفتند، پیروزی حاصل شد.

به گفته جانشین فرمانده کل سپاه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم روابط بین حوزه و دانشگاه با حضور علمای عزیز در دانشگاهها و حضور فارغالتحصیلان دانشگاهی در حوزههای علمیه یک نسبت قابلقبولی از این وحدت را برقرار کرده است، بیان کرد: هرچند آنچه مهم است، وحدت در تفکر استراتژیک و وحدت در اندیشه انقلابی و وحدت در نگاه اعتقادی است که به فضل الهی این وحدت نظر، همدلی و ژرفنگری اعتقادی پیرامون موضوعات مهم جهان اسلام، انقلاب اسلامی و کشور ما در حوزه و دانشگاه وجود دارد.

سلامی خاطرنشان کرد: اگر حتی قرابت و نزدیکی جغرافیایی بین اماکن دانشگاه و حوزه وجود نداشته باشد، اما این وحدت و همنظری و اعتقادات، جهانبینی و نگرش واحد به موضوعات مختلف موجب شده است که یک همجهتی در این دو ظرفیت بزرگ فکری و ذهنی در کشور ما به وجود بیاید.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاشهایی که دانشگاهها و حوزهها میکنند در آینده بتوانند بسیاری از مسائل اجتماعی، اقتصادی، فنی، دانشی و بینشی و فرهنگی را مدیریت و حل کنند.

انتهای پیام/79001/ی40/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی