به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

خروج کهگیلویه از بن‌بست با اختصاص 50 میلیارد به جاده پاتاوه دهدشت

حجتالاسلام سید علیمحمد بزرگواری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه اتفاقات خوبی در بودجه سال آینده برای پروژههای عمرانی خواهیم داشت، اظهار کرد: اعتبارات برخی از پروژههای عمرانی استان به 2 تا سه برابر نیز افزایش یافته است.

وی افزود: تعدادی پروژه مهم در هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که ما نمایندگان استان برای تکمیل آنها با یکدیگر تفاهم خوبی داشتهایم و همه پیگیر ساخت و تکمیل این پروژههای مهم فارغ از بحث مناطق و حوزههای انتخابیه هستیم.

نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اما در حوزه انتخابیه ما پروژههای مهمی که هم برای مردم و هم برای ما نمایندگان در خانه ملت ضروری به نظر میرسد جاده پاتاوه به دهدشت است که پروژهای ملی و راهگشا برای تمام استان خواهد بود.

بزرگواری افزود: با اجرای کامل و بهرهبرداری از این پروژه بخش اعظمی از استان دیگر در بنبست نخواهد بود و رفت و آمد هماستانیها از مناطق گرمسیری و سردسیری آسان میشود.

وی گفت: در سال گذشته اعتبار این پروژه 27 میلیارد تومان بود که اکنون با افزایشی چشمگیر برای سال آینده به 50 میلیارد تومان افزایش یافته است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گازرسانی به قلعهرئیسی و دیشموک را از دیگر پیگیرهای خود دانست و عنوان کرد: کارشناسانی از وزارت برای تصمیمگیری در خصوص چگونگی عملیات خط انتقال گاز به این 2 منطقه وارد استان خواهند شد.

وی تصریح کرد: هدف کارشناسان این است که کوتاهترین و کمهزینهترین راه را برای گازرسانی به این 2 منطقه در دستور کار قرار دهند تا در آینده مهمترین دغدغه مردم این 2 بخش برآورده شود.

بزرگواری در خصوص جاده باغچهسادات اظهار کرد: این جاده تقریبا کار آن تمام شده و پیگیر رفع نقایص باقی مانده در این محور هستیم.

انتهای پیام/2571/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی