به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 فروردین 1398

پروژه‌های فنی و اجرایی راه و شهرسازی ایرانشهر از کمبود اعتبار رنج می‌برد

حامد جلالوند امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ایرانشهر اظهار داشت: برای تکمیل هشت پروژه بزرگ ساختمانهای دولتی حوزه راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان 21 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است.

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان افزود: هشت پروژه بزرگ احداث ساختمان‎های دولتی در شهرستان‎های حوزه استحفاظی ادارهکل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان قرار دارد که عمدتاَ نوپا بوده تاکنون بیش از 9میلیارد تومان برای آنها هزینه شده و در صورت تامین اعتبار لازم طبق برنامه زمانبندی مورد بهرهبرداری قرار می‎گیرند.

این مسئول افزود: احداث ساختمان اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر با زیربنای 956 متر مربع از سال 89 آغاز و تاکنون 70درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به دلیل عدم تامین اعتبار در سال‎جاری کار عملیات اجرایی این پروژه کاملاَ متوقف بوده است.

وی ادامه داد: به منظور تجمیع و سهولت در دسترسی به ارگانهای دولتی برای مردم شهرستان کنارک، ساختمان پارک اداری این شهرستان در دو طبقه با زیربنای 2 هزار و 468 متر مربع با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله محوطه سازی، دیوار کشی و اجرای پیادهرو است.

جلالوند اضافه کرد: با هدف افزایش فضای اداری مناسب در شهرستانهای تازه تاسیس ساختمان پارک اداری دلگان در دو طبقه با زیربنای 2 هزار و 767 متر مربع از سال 1390 آغاز شده و 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی ساختمان فرمانداری شهرستان فنوج در یک طبقه با اسکلت بتنی و با زیربنای یک هزار و 593 متر مربع با 10درصد پیشرفت فیزیکی، مرحله پیکنی و اجرای فونداسیون آن به اتمام رسیده است.

این مسئول با بیان اینکه پروژه احداث ساختمان فرمانداری شهرستان قصرقند از ابتدا با مشکل زمین مواجه بود که با پیگیری فرمانداری و مدیریت فنی و اجرایی این اداره کل  بر طرف شده افزود: عملیات اجرایی ساختمان فرمانداری شهرستان قصرقند در یک طبقه با اسکلت بتنی و با زیربنای یک هزار و 593 متر مربع احداث میشود.

جلالوند متذکر شد: ساختمان مجتمع فرهنگی هنری شهرستان دلگان با زیربنای 2 هزار متر مربع در دو طبقه با اسکلت بتنی از سال 1391 آغاز شده، شامل سالن آمفی تئاتر و کلاس‎های آموزشی و فرهنگی این شهرستان با 45 درصد پیشرفت فیزیکی در صورت تامین اعتبار سال آینده مورد بهرهبرداری قرار میگیرد.

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان عنوان کرد: احداث ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان تازه تاسیس فنوج که پیش از این بر عهده ادارهکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بود به دلیل نزدیکی به ادارهکل راه و شهرسازی ایرانشهر واگذار شده با زیربنای 2000 متر مربع و اعتبار 2400 میلیون تومان در آبانماه سال جاری با حضور معاون استاندار کلنگ زنی شد.

این مسئول در پایان اذعان داشت: عملیات احداث مجتمع فرهنگی چابهار با زیربنای یک هزار و 406 متر مربع از سال 90 آغاز شده و هماکنون با 30درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که در صورت تامین اعتبار در سال 94 به بهرهبرداری میرسد.

انتهای پیام/75004/ن۴۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی