به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

مراسم یادبود شهید رضا نجارزاده در قرچک برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، جمعه شب مراسم یادبود شهید والامقام رضا نجارزاده با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، مسئولان و عاشقان راه ایثار و شهادت در شهرستان قرچک برگزار شد.

مراسم یادبود شهید والامقام رضا نجارزاده بعد از نماز مغرب و عشاء روز جمعه با حضور حجتالاسلام والمسلمین حجتاله اسماعیلی امام جمعه قرچک، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک، اعضا شورای اسلامی شهر قرچک، مسئولان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان ادارات و خانوادههای معظم شاهد و ایثارگر در مصلای بزرگ شهر قرچک برگزار شد.

حاضران در این مراسم با قرائت قرآن و فاتحه یاد و خاطره این شهید والامقام رضا نجارزاده را گرامی داشتند.

به گزارش فارس، در انتها این مراسم «عهدنامه با شهدا» برای تجدید بیعت با مقام شامخ شهدا بین جوانان و نوجوانان و حاضران مورد استقبال قرار گرفت.

گفتنی است، در مراسم یادبود شهید والامقام رضا نجارزاده مداحی و نوحهسرایی توسط ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت محمد شکاری صورت گرفت.

پیکر شهید رضا نجارزاده، که پس از 26 سال دوری و فراغ به آغوش خانواده بازگشت، روز جمعه بعد از نماز عبادی ـ سیاسی جمعه و به روی دستان بسیجیان و امت شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان قرچک تشییع و در گلزار شهدای ولیآباد در منزل ابدیش آرام گرفت.

انتهای پیام/2462/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا