به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

حماسه مردم در 9 دی مانند ضربه شمشیر امام علی (ع) در غزوه خندق بود

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجتالاسلام مجتبی اشجری صبح امروز در جلسه بزرگداشت حماسه نهم دی ماه اظهار کرد: نهم دی ماه یکی از روزهای ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی نهم دی ماه را روز فراموش نشدنی و حماسه مردم در خنثی کردن توطئههای دشمن عنوان کرد و افزود: حماسه با شکوه مردم در نهم دی ماه سال 88 مانند ضربه شمشیر امام علی (ع) در غزوه خندق بود.

اشجری با بیان اینکه در فتنه سال 88 سازمان جاسوسی سیا، منافقین، سلطنتطلبها، بهائیها، آمریکا، انگلیس و ... جمع شده بودند و ادعا میکردند با انقلاب مخملی فاتحه نظام و انقلاب خوانده شده است، تصریح کرد: حضور با بصیرت مردم موجب شد خواب خوش دشمن تعبیر نشود و اراده خداوند بر این بود تا ملت ایران استوار باقی بماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: در سخنان مقام معظم رهبری 950 بار واژه فتنه آمده و 240 بار فتنه سال 88 تکرار شده بنابراین اصرار داریم برای وقایع سال 88 واژه فتنه استفاده شود و آن را معادلسازی نکنند.

وی با اشاره به اینکه برخی از فتنه به عنوان سوء تفاهم یاد میکنند، گفت: فتنه مذکور واقعه نبود بلکه فتنه بود و عدهای عمارگونه به میدان آمدند و بصیرتبخشی کردند و بعضی از خواص بیبصیرت سکوت کردند و در جمع سربازان دشمن قرار گرفتند.

اشجری به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «فتنه» خط قرمز نظام است، اشاره کرد و یادآور شد: پسندیده نیست از سال 88 تا 93 در مدت پنج سال هنوز برخی نظر خود را در مورد فتنه بیان نمیکنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه مردم دوست دارند بدانند نظر تمام مسئولان و نمایندگان در مورد فتنه چیست، اظهار کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری بر فتنه اصرار میکنند آیا این اصرار از طرف مسئولان وجود دارد.

وی ادامه داد: اگر مسئولان خود را تابع ولایت میدانند باید این تبعیت را به صورت عملی به نمایش بگذارند.

اشجری با بیان اینکه در محکومیت فتنه سال 88 افتخاری برای گیلانیها ایجاد شد، تصریح کرد: هشتم دی ماه سال 88 مردم گیلان یک روز زودتر همراه با 12 استان کشور حماسه آفریدند اما این حماسه به نام گیلانیها و شهر رشت در تاریخ ثبت شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به شرفیابی گیلانیها خدمت مقام معظم رهبری در دی ماه سال 89 اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ «رشت جزو معدود مناطقی بود که در حرکت خروش ملت به "صحنه مبارزه با فتنهگران" تبدیل شد» و گیلانیها مدال بصیرت را از ایشان دریافت کردند.

انتهای پیام/84001/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 29-09-1393, 09:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا