به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

ثبت شرکت -ثبت شرکت در سوئد

صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا
تنظیم صورتجلسات – پلمپ دفاتر – حسابداری – ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در سوئد

 

 

Swedish-flag-3111چرا سوئد را انتخاب کنیم؟

برای دریافت ویزای سوئد راههای مختلفی وجود دارد: ویزای کاری(درصورت داشتن پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایی در سوئد و تحت شرایط مشخص)،ویزای تحصیلی(درصورت داشتن پذیرش تحصیلی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سوئد)،ویزای پناهندگی(درصورت احراز شرایط و قبول شدن تقاضای پناهندگی)،ویزای تجاری یا ثبت شرکت،ویزای توریستی یا دیدار،ویزای تحقیقاتی یا شرکت در کنفرانس بین المللی و بسیاری دیگر که فهرست و جزئیات بیشتر آنها را می توانید در اینجا بیابید.اما،پس از اینکه راههای ورود به سوئد از جمله چگونگی دریافت ویزای تحصیلی و کاری و همچنین توریستی را در مطالب قبلی وبلاگ شرح دادیم، این بار به شرح یکی دیگر از این راهها یعنی چگونگی دریافت ویزای تجاری از طریق ثبت شرکت در سوئد می پردازیم.

 

 

 

 

Handshake-3111شرایط لازم جهت دریافت ویزای تجاری در کشور سوئد


برای دریافت اجازه اقامت، نیاز به اثبات حداقل ۵۰ درصد از یک شرکت را دارید. در عین حال باید بطور مستند ثابت نمایید که این شمایید که مسئول و گردانندۀ شرکت مذکور هستید.شرکت شما باید به نتیجه مطلوب اقتصادی (سوددهی) رسیده باشد و قادر به تامین هزینه زندگی شما و خانواده شما(درصورت الحاق) حداقل در دوسال اولی که بصورت آزمایشی در سوئد مشغول به کار می شوید باشد.همچنین، شما بایستی اثبات کنید که در زمینه صنعت یا فعالیت اقتصادی که دارید دارای تجربه لازم قبلی هستید.دانستن زبان سوئدی و/یا زبان انگلیسی برای راه اندازی فعالیت اقتصادی در سوئد ضروری می باشد. اداره مهاجرت در کشور سوئد، امور مالی و همچنین سیاست تجاری شرکت شما، را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهد و نتیجه قضاوت خود را اعلام می دارد.
شما می توانید ایده و حتی سرگرمی خود را تبدیل به یک شرکت کنید. شرکت شما باید دارای 3 ویزگی استقلال ، استمرارو دارای هدف سوددهی باشد.
گروه ما به آنهایی که صاحب ایده تجاری بوده و قصد دارند براساس آن شرکت خود 
را ثبت کنند، خدمات ارائه می دهد.
موسسه ثبت شرکت در سوئد بنگاه و شرکت تجاری را ثبت ، سالیانه گزارش نحوه عملکرد شرکت را دریافت ، تغییرات بنگاه تجاری را ثبت و در مورد تصفیه شرکت تصمیم اتخاذ می کند.
امروز این فرصت برای کسانی که حتی دارای تابعیت سوئد نمی باشند نیز فراهم شده است. شما می توانید از طریق ثبت شرکت بعد از 2 سال اقامت دائم اخذ کنید.
ثبت شرکت در سوئد دارای مراحل متعددی می باشد. هدف ما دادن مشاوره واطلاعات به دارندگان ایده و طرح و پیشبرد سریع آن ها در مراحل ثبت شرکت می باشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره (تهران ) 77516567 تماس حاصل فرمایید.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 28-09-1393, 23:47

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا