به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

ثبت شرکت -سرمایه گذاری در کشور فرانسه

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی
صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا

 

سرمایه گذاری در کشور فرانسه

 

 

یکی از راه های ورود به کشور فرانسه و اخذ اقامت فرانسه راه سرمایه گذاری می باشد .دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه را دارند شرایطی را فراهم نمو ده است که متقاضیان می توانند با خرید یک  شغل و راه اندازی یک واحد صنفی  در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ کنند .

تمامی فرایند حقوقی مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف از جمله از طریق سرمایه گذاری فرانسه را برای شما با کمال میل توضیح خواهیم داد از جمله مطالب ذیل را به طور مختصر در ذیل آورده ایم :

موسسه حقوقی ملک پور امروزه یکی از  خوش نام ترین موسسات  حقوقی برای امور مهاجرتی می باشد که با داشتن سالها تجربه  و وکلایی مجرب راه ورود به کشور فرانسه را برای شما هموار می کنید.

برای اخذ اقامت در فرانسه از طریق سرمایه گذاری باید مراحل ذیل را انجام دهیم :

اگر شما در کشور فرانسه مغازه و تجارتی  را بخرید کشور فرانسه یک ویزای یک ساله برای شما صادرمیکند این ویزابه مدت ۵سال سالانه تمدید می شود و پس از گذشت ۵سال اقامت ده ساله  فرانسه  را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید .این اقامت تبدیل به اقامت دایم می شود .امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این امر امریست کاملا حقوقی و باید تحت نظر یک وکیل و حقوق دان انجام شود .سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود.

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری با وکلایی مشورت کنید که به راحتی در کمترین زمان می توانند  اقامت فرانسه را اخذ نمایند البته ذکر این نکته لازم است که این پروسه راهی آسان نیست و نیاز به دانش تجاری و تخصص دارد .

مراحلی که باید برای اخذ اقامت انجام دهیم به شرح ذیل است :

۱-درخواست ویزای کوتاه مدت .

۲-پس از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه تعدادی مغازه و شغل معرفی می کنیم  و برای متقاضی یک حساب بانکی باز می کنیم.

۳-متقاضی به ایران باز میگردد و در خواست ویزای بلند مدت میکنیم (۶ماهه )

۴-متقاضی از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز میکند.

۵- متقاضی به فرانسه آمده  و قولنامه ای را امضا می کند و ما برای او درخواست اقامت ۱ ساله می کنیم و رسید درخواست اقامت او را از اداره پلیس میگیریم و به او تحویل می دهیم.

۶-با رسید اداره پلیس فرانسه ،شرکتی را تاسیس  می کنیم  و متقاضی businessیا همان تجارت خود  در فرانسه را شروع می کند.

۷- بعد از تاسیس شرکت مدارک لازم را به اداره پلیس فرانسه  ارائه می دهیم برای اخذ اقامت ۱ ساله در فرانسه.

۸-به مدت ۵ سال باید اقامت را تمدید کرد تا در نهایت اقامت ۱۰ ساله گرفته شود.

در تمام این مدت شرکت همراه و همکار ما در کشور فرانسه به شما در خصوص  امور مالی خدمت ارایه میدهد، امروزه شما بدون کمک حسابداران و حقوق دانان زبده نمی توانید در کشورهای بزرگ دنیا تجارت کنید دیگر تجارت یک امر سنتی نیست بلکه امری علمی میباشد بنابراین تجارت  در کشور فرانسه نیز مستلزم شناخت و تجربه علمی کافی میباشد.

البته تاسیس شرکت در فرانسه یا خرید تجارت یکی از راه های اخذ اقامت میباشد شما میتوانید در باب تجارت در اروپا و امور مهاجرتی در فرانسه و سایر کشورهای برتر دنیا با وکلا و حقوق دانان ما تماس حاصل بفرمایید .

آقای امیر محمد ملکپور که اکنون دکترای حقوق تجارت را در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا به اتمام میرسانند و در ایران هم در رشته حقوق تجارت بین الملل نفر اول دانشگاه سراسری در تهران بوده اند ، خاضعانه تمامی اطلاعات خود در امر تجارت در کشور فرانسه را در اختیار شما عزیزان قرار میدهند .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره (تهران ) 77516567 تماس حاصل فرمایید.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 28-09-1393, 23:27

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا