به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

رییس سازمان دارالقرآن کشور: باید نگاهی جامع در آموزش‌های قرآنی داشته باشیم

رییس سازمان دارالقرآن کشور: باید نگاهی جامع در آموزشهای قرآنی داشته باشیم

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

رییس سازمان دارالقرآن کشور گفت: نگاه ما در آموزشهای قرآنی باید نگاهی جامع باشد و علاوه بر آموزش فنون و مهارتهای قرآنی به بحث مفاهیم و جان قرآن نیز توجه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، مهدی قره شیخ لو عصر دیروز (پنجشنبه) در اختتامیه اولین دوره آموزش تخصصی قرائت قرآن کریم اظهار کرد: باید نقش مردم و مؤسسات قرآنی را در توسعه قرآن در کشور جدیتر بگیریم و تمام مسوولان کمک کنند تا چنین مؤسسات قرآنی مردمی توسعه یابد.

او با اشاره به فعالیتهای رخ داده قرآنی در سراسر کشور، ادامه داد: اصلیترین فعالیت ما در حوزه فعالیتهای قرآنی بحث نیروسازی قرآنی است. اگر به نیاز داخل و خارج کشور توجه داشته باشیم با جمعیت فراوانی در حوزههای مختلف قرآنی رو به رو میشویم که نیاز دارند افرادی پاسخ نیازهای قرآنیشان را بدهند.

قره شیخلو با بیان این که در داخل ایران و کشورهای اسلامی باید افرادی باشند تا نیازهای قرآن دوستان را برطرف کنند، تصریح کرد: در حوزههای قرائت، حفظ، تفسیر قرآن، ترجمه و مدیریت قرآنی باید نیروسازی کنیم.

وی ادامه داد: نگاه ما در آموزشهای قرآنی باید نگاهی جامع باشد تا علاوه بر فنون و مهارتهای قرآنی که به نوجوانانمان آموزش میدهیم به بحث مفاهیم و جان قرآن نیز توجه کنیم و آموزشها بهگونهای باشد که نوجوانان علاوه بر یادگیری چنین فنونی از لحاظ اخلاقی نیز نمونه باشند.

قره شیخلو با اشاره به نقش خانوادهها در تربیت نیروهای قرآنی، اضافه کرد: در این زمینه نقش خانوادهها بسیار حائز اهمیت است، میبینیم که بچهها با سن کم این چنین با قرآن مأنوس هستند که جای بسی خوشحالی دارد.

می خواهید شرکت خود را باکمترین هزینه ثبت کنید؟ ثبت شرکت ارشیا در کنار شماست

ثبت محدود – ثبت تعاونی – تغییرات –پلمپ دفاتر
تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا