به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

یادواره 380 دانشجوی شهید استان فارس برگزار شد

یادواره 380 دانشجوی شهید استان فارس برگزار شد

» سرویس: فرهنگ حماسه - حماسه

نخستین یادواره 380 دانشجوی شهید استان فارس، در محل تالار فجر پردیس دانشگاه شیراز و با حضور گسترده دانشجویان، برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، علی اکبر رائفیپور پنجشنبه 27 آذرماه در ادامه این یادواره که در تالار فجر دانشگاه شیراز برگزار شد، گفت: زمانی دشمن برخی سنگرها را به دست گرفت و با اسلحه وارد عرصه شد و استراتژی تعقیب متجاوز را اجرا کرد.

 

وی با بیان اینکه دشمن میداند که پیرو علی میخ آخر را بر تابوت صهیونیست میکوبد، افزود: جوانان ما نمیگذارند که دشمنان سبب فراموشی شهدایمان شوند.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی و فرهنگی کشور به شور حسینیی اربعین سیدالشهدا(ع) اشاره و عنوان کرد: با برگزاری چنین اجتماعات مذهبی مقدمات ظهور فراهم میشود.

 

رائفیپور با بیان اینکه امروز صحنه واقعی جمله راه قدس از کربلا میگذرد، نمود یافته است، گفت: اگر خدا را قبول داشته باشیم به این باور میرسیم که خون شهدای ما هیچگاه پایمال نخواهد شد.

 

وی در ادامه به ماجرای اول انقلاب و کوملهایها اشاره و خاطرنشان کرد: در آن زمان ابزار رسانهای بود اما در این راه جوانان ما سست نشدند چون باید خود را برای ماجرای بزرگتر از این آماده میکردیم.آنچه در آن برهه اتفاق افتاد جنگ نرم و تمرکز بر عملیات روانی بود و نه جنگ سخت.

 

اسماعیل قزلسفلی مسئول بسیج دانشجویی فارس نیز در ادامه این مراسم بیان کرد: دانشجویان پیرو خط امام با تقدیم صدها شهید در کشور ستارگانی هستند که به تعبیر رهبرانقلاب تنها هنرجویان حقیقت میتوانند راه خود با آنان بیابند.ستاد بزگداشت شهدای دانشجوی استان، مرداد ماه امسال با حضور فرمانده سپاه فجر فارس در قالب 10 کمیته تشکیل شد.

 

وی برپایی جشنواره فرهنگی ورزشی در چهار رشته با شرکت 300 دانشجو، برگزاری 27 یادواره و سرکشی از خانوادههای شهدای دانشجو توسط 61 گروه را از فعالیتهایی دانست که در راستای برگزاری این یادواره برگزار شده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: بانک جامع شهدای دانشجو در قالب کتاب، نرم افزار اندروید و کارت دانشجویی آماده شده که در این یادواره رونمایی میشود.

انتهای پیام

 

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی
صرفه جویی در زمان و هزینه با ثبت شرکت ارشیا

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا