به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

علیرضا حقیقی، یکی از پنج دروازه‌بان برتر جام ملتها

یک سایت استرالیایی نوشت

علیرضا حقیقی، یکی از پنج دروازهبان برتر جام ملتها

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

پایگاه اینترنتی وان ورلد اسپرت از عملکرد علیرضا حقیقی تمجید کرد و او را یکی از 5 دروازهبان برتر جام ملتهای آسیا توصیف کرد.

 

به گزارش ایسنا، جام ملتهای آسیا 22 روز دیگر در استرالیا برگزار میشود و تیم ملی فوتبال ایران باید در گروه C با تیمهای بحرین، قطر و امارات بازی کند.

 

پایگاه اینترنتی وان ورلد اسپرت در گزارشی از 5 دروازهبان برتر این دوره از رقابتها نام برد که نام علیرضا حقیقی دروازهبان تیم ملی ایران در این فهرست دیده میشود.

 

این پایگاه اینترنتی درباره 5 دروازهبان برتر جام ملتهای آسیا نوشت: همیشه در تورنمنتها حضور یک دروازهبان اهمیت بسیار زیادی دارد و وقتی بازیها به مراحل حساسی میرسد، آن کسی که پیراهن سبز یا زرد را پوشیده و درون دروازه قرار گرفته نقش مهمی در سرنوشت تیم ایفا میکند به همین خاطر دروازهبان نقش بسیار مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت یک تیم در هر تورنمنتی دارد.

 

5 دروازهبان برتر در جام ملتهای آسیا از نگاه وان ورلد اسپرت

 

* علی الحبسی (عمان)

* مت رایان (استرالیا)

*علیرضا حقیقی (ایران)

* اجی کاواشیما (ژاپن)

* رمزی صالح (فلسطین)

 

** علیرضا حقیقی (ایران)

 

ایران معمولا در طول تاریخ خود دروازهبانهای بزرگ زیادی را به فوتبال معرفی کرده است. ناصر حجازی در سال 1979 در آستانه پیوستن به منچستریونایتد بود. او در جام جهانی 78 درخشید. مهدی رحمتی در انتخابی جام جهانی 2014 دروازهبان اصلی ایران بود ولی در نهایت پس از اختلاف نظر با کیروش کنار گذاشته شد و سپس رحمان احمدی در سه بازی نهایی ایران در انتخابی جام جهانی به کار گرفته شد و او در این سه بازی یک گل هم دریافت نکرد.

پس از او در جام جهانی برزیل علیرضا حقیقی دستکشها را پوشید و عملکرد فوقالعادهای از خود نشان داد. او اکنون در تیم پنافیل پرتغال بازی میکند و توانسته عملکرد خوبی در این تیم پرتغالی از خود نشان دهد. او در دیدار دوستانه ایران و کره جنوبی نیز که ماه گذشته برگزار شد، در ترکیب ایران قرار گرفت و توانست دروازه ایران را بسته نگه دارد.

حقیقی بازیکن بسیار مهم و تاثیرگذاری برای ایران محسوب میشود. شاید در این دوره از جام ملتهای آسیا او همراه مدافعان مستحکم تیم ملی باعث موفقیت تیم کیروش شود.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا