به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

10 نقل و انتقال احتمالی فوتبال در سال جدید

10 نقل و انتقال احتمالی فوتبال در سال جدید

» سرویس: ورزشي - جهان ورزش

بازیکنان بزرگ زیادی در سال جدید میلادی به دنبال پیوستن به تیمی دیگر خواهند بود.

 

به گزارش ایسنا، سال 2015 میلادی کمتر از دو هفته دیگر آغاز میشود و علاقهمندان به فوتبال در این سال نیز با رویدادهای فوتبال همراه خواهند بود. تنها یک روز پس از آغاز سال جدید میلادی مراسم انتخاب برترینهای فوتبال جهان در زوریخ برگزار خواهد شد و بهترینهای فوتبال جهان معرفی میشوند. در این سال نیز مانند سالهای قبل نقل و انتقالات فوتبالی مثل همیشه توجه علاقهمندان به فوتبال را به خود جلب خواهد کرد.

 

 

پایگاه اینترنتی روزنامه ایندیپندنت مهم ترین نقل و انتقالات احتمالی سال 2015 را اعلام کرد که به شرح زیر است:

 

1- آرتورو ویدال (یوونتوس)

 

این بازیکن شیلیایی فصل گذشته مورد توجه منچستریونایتد قرار داشت و در حالی که همه انتظار داشتند به این تیم انگلیسی بپیوندد در یوونتوس ماند و فوتبالش را در تورین ادامه داد. با توجه به ادامه ناکامی یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا انتظار میرود این بازیکن باارزش تورین را ترک کند و به تیم دیگری بپیوندد. منچستریونایتد هنوز مشتری جدی این بازیکن محسوب میشود.

 

2- لیونل مسی (بارسلونا)

 

در صورتی که مسی بارسا را در سال 2015 ترک کند، یکی از بزرگترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال شکل خواهد گرفت. دوستان او در تیم ملی آرژانتین اعلام کردند مسی به دنبال چالش جدیدی است و میخواهد فوتبالش را در یک تیم دیگر نشان دهد. از منچسترسیتی و چلسی به عنوان مقصدهای احتمالی این بازیکن آرژانتینی نام برده میشود.

 

3- سرخیو آگوئرو (منچسترسیتی)

 

مهاجم گلزن منچسترسیتی نیز عملکرد درخشانی در سال 2014 داشت و به همین خاطر قطعا مورد توجه تیمهای بزرگ قرار خواهد گرفت و یکی از گزینههای آنها خواهد بود. بارسلونا در صورتی که مسی را از دست دهد قطعا به دنبال جذب آگوئرو خواهد بود.

 

4- ادینسون کاوانی (پاریسن ژرمن)

 

این بازیکن اروگوئهای کاملا در پاری سن ژرمن به ثبات رسیده است و توانسته همکاری خوبی با زلاتان ابراهیموویچ داشته باشد. زمزمههای زیادی مبنی بر علاقه چند باشگاه انگلیسی به این مهاجم فیزیکی و قدرتمند شنیده میشود.

 

5- راس بارکلی (اورتون)

 

پدیده جوان فوتبال انگلیس که در اورتون بازی میکند، فصل گذشته مورد توجه چند تیم بزرگ قرار گرفت ولی در گودیسون پارک باقی ماند. بعید به نظر میرسد جاهطلبیهای این بازیکن با حضور در تیمی مثل اورتون تکامل یابد. باید منتظر رفتن بارکلی به تیمی جدید در سال 2015 باشیم.

 

6- یحیی توره (منچسترسیتی)

 

انتقال این بازیکن در سال 2015 به تیمی دیگر تا حد زیادی محتمل است. او از حضور در منچسترسیتی راضی نیست و این را سال گذشته به زبان آورد. به احتمال زیاد لالیگا مقصد آینده این بازیکن ساحل عاجی خواهد بود.

 

7- داوید دخیا (منچستریونایتد)

 

دروازهبان اسپانیایی منچستریونایتد عملکردی بسیار خوب در این تیم داشته است و توانسته به عنوان بهترین بازیکن ماه منچستر از نظر هوادارانشان انتخاب شود. دخیا به شدت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته تا جانشین ایکر کاسیاس شود.

 

8- مارکو رویس (بوروسیادورتموند)

 

گلزن آلمانی و مصدوم این روزهای بوروسیا دورتموند مشتریان زیادی دارد. انتظار میرفت او در سال گذشته دورتموند را ترک و به تیم دیگری برود. این انتقال هم به احتمال زیاد در سال 2015 نهایی خواهد شد. تیمهای بارسلونا و رئال مادرید خواهان جذب مارکو رویس هستند. البته ژوزه مورینیو سرمربی چلسی نیز اعلام کرده به این بازیکن نیازی ندارد و قصد خرید مارکو رویس را ندارد.

 

9- پل پوگبا (یوونتوس)

 

هافبک فرانسوی یوونتوس عملکرد بسیار خوب همراه جوانان فرانسه و تیم ملی فرانسه از خود نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر سری A محسوب میشود. پوگبا نیز به احتمال زیاد در سال جدید میلادی تیمش را تغییر خواهد داد. چلسی و منچستریونایتد با 70 میلیون پوند قصد خرید این بازیکن را دارند. باید ببینیم او در نهایت چه تیمی را انتخاب میکند.

 

10- مسوت اوزیل (آرسنال)

 

اوزیل در تیم آرسنال عملکرد ضعیفی از خود نشان داد و نتوانست بازیهای خوبش در رئال را در این تیم تکرار کند. با توجه به عملکرد ضعیف اوزیل در آرسنال انتظار میرود او به یک تیم آلمانی در سال 2015 بپیوندد که به احتمال زیاد دورتموند یا بایرن مونیخ خواهد بود.

 

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا