به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

مربی تیم ملی کامپوند: ملی‌پوشان بدور از حاشیه تمرین می‌کنند

مربی تیم ملی کامپوند: ملیپوشان بدور از حاشیه تمرین میکنند

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

مربی تیم ملی کامپوند شرایط تیم را در پایان اولین اردوی آمادهسازی نسبت به بازیهای آسیایی اینچئون راضی کننده ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر تیمی یکدست و بدور از حاشیه داریم.

 

افشین بکایی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در ارزیابی از وضعیت این تیم در پایان اولین اردوی تیم ملی کامپوند زنان و مردان، اظهار کرد: این اردو با حضور 9 کماندار مرد و سه کماندار زن برگزار شد که در پایان اردو شرایط راضی کنندهای داشتیم و کمانداران توانستند رکوردهای خوبی را ثبت کنند.

 

وی افزود: در اردوی اول به دلیل مصدومیت چند نفر از بانوان کماندار، ما تنها سه کماندار زن در این اردو داشتیم، اما اردوی دوم را با حضور هفت کماندار مرد و شش کماندار زن در 29 آذر ماه آغاز خواهیم کرد که این اردو تا زمان اعزام تیم به مسابقات گرندپری که 22 دی ماه در هند برگزار میشود، ادامه خواهد داشت.

 

بکایی تصریح کرد: مسابقات هند محک خوبی برای کمانداران خواهد بود تا با آماده سازی خود در این رقابتها و افزایش رکوردهای خود، شاهد بهترین عملکرد از کمانداران در مسابقات تایلند که 25 اسفند ماه برگزار میشود، باشیم.

 

وی یکی از ویژگیهای اولین اردوی تیم ملی کامپوند پس از بازیهای آسیایی اینچئون را دعوت از کمانداران جوان به این اردو عنوان کرد و افزود: این جوانگرایی سبب خواهد شد تا در پایان اردوها با تشکیل دو تیم "الف" و "ب" در آینده بتوانیم پشتوانههای خوبی را در رشته کامپوند داشته باشیم تا دیگر متکی به یک عده خاص نباشیم.

 

بکایی در پایان تصریح کرد: یکی از عواملی که سبب شد در بازیهای آسیایی اینچئون ما نتوانیم به نتایج خوبی در بخش زنان دست پیدا کنیم، عدم هماهنگی و یکدل نبودن کمانداران زن بود. از این رو تمام تلاشمان بر این مبناست تا کماندارانی را تربیت کنیم که دیدگاه و تفکر آنها موفقیت تیم باشد نه موفقیت انفرادی. بنابراین اگر ما بتوانیم در پایان اردوها به چنین هدف مهمی دست پیدا کنیم و تیم یکدست و یکدلی را برای مسابقات تربیت کنیم، به طور قطع پیشرفتهای زیادی در آینده در کامپوند خواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا