به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

سازمان‌های حقوق بشر دنیا در مقابل آمریکا ایستادگی کنند

امام جمعه موقت اردبیل خواستار شد:

سازمانهای حقوق بشر دنیا در مقابل آمریکا ایستادگی کنند

» سرویس: استان ها - اردبيل

امام جمعه موقت اردبیل از سازمانهای حقوق بشر دنیا خواست که در مقابل آمریکا ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجتالاسلام محمدعلی فروغی امام جمعه موقت اردبیل در خطبههای این هفته نمازجمعه شهر اردبیل افزود: 25 درصد زندانیان دنیا متعلق به آمریکا هستند و در کشوری که مدعی تمدن است از هر 198 نفر، یک نفر در زندان به سر میبرد.

امام جمعه موقت اردبیل با بیان اینکه دشمن به جدا بودن محل نشستن مرد و زن در اتوبوسهای ایران اشکال میگیرد و مدعی عدم رعایت حقوق بشر در ایران میشود، گفت: وقتی روزانه چندین سیاه پوست در خیابانها کشته میشوند، چرا هیچ حرفی از حقوق بشر به میان نمیآید؟

وی با انتقاد از برخی افراد داخلی که با حرفهای خود از داخل به نظام ضربه میزنند، تصریح کرد: این افراد در سی سال انقلاب شخصیت و چهرهشان برایمان معلوم شده است و مردم نیز باید هوشیار و بیدار باشند، چراکه این هوشیاری دشمن را ذلیل میکند.

فروغی ضمن یادآوری تشییع پیکر شش شهید گمنام و یک شهید شناسایی شده در روز بیست و هشتم صفر همزمان با سالروز رحلت نبی اکرم(ص) در اردبیل، خاطرنشان کرد: کمترین وظیفه ما در قبال این شهدا حرکت کردن دنبال پیکر این شهداست.

استاد حوزه و دانشگاه، تقوای الهی را رکن اصیل در زندگی و حیات انسان دانست و توشه آخرت انسان را تقوا برشمرد و افزود : صبر و تقوای الهی انسان را به عالیترین رتبه الهی میرساند.

امام جمعه موقت اردبیل حماسه بیست میلیونی حضور زائران حسینی در اربعین حسینی در کربلای معلی را نشان از عظمت اهل بیت(ع) دانست و تصریح کرد: وقتی امام خمینی(ره) بسیج و ارتش بیست میلیونی را مطرح کرد، اندیشه اسلامی باعث شد در چنین روزی بیست میلیون عاشق حسینی را به کربلا بکشاند.

فروغی حرکت عظیم کربلا را باعث مبهوت شدن دنیا برشمرد و افزود: دشمنان خبیث اسلام حتی در رسانههای خود نیز به این حرکت بیست میلیونی اشاره نکردند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا