به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

شکنجه‌گری سازمان سیای آمریکا رسوایی بزرگی است

نماینده ولی‎فقیه در لرستان:

شکنجهگری سازمان سیای آمریکا رسوایی بزرگی است

» سرویس: استان ها - لرستان

نماینده ولی‎فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: پخش اطلاعات شکنجهگری سازمان سیای آمریکا یک رسوایی بزرگی برای دولتمردان آمریکاست که دم از حقوق بشر میزنند زیرا این نقض حقوق بشر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجتالاسلام سیداحمد میرعمادی در خطبه‎های این هفته نماز جمعه خرم‎آباد، افزود: بیش از یکهزار صفحه کتاب از شکنجهگریهای سازمان سیا علیه زندانیان بیگناه پخش شده است که این بهانهای است که شکنجهگران باید محاکمه و به اشد مجازات خود برسند.

وی با اشاره به روز وقف، اظهار کرد: وقف یک صدقه جاریه و چشمه زلالی است که تا زمانی باقی باشد ثوابش برای انسان باقی میماند.

امام جمعه خرم‎آباد تصریح کرد: هیچ چیزی در اسلام به اندازه وقف ثواب ندارد و وقف استمرار حیات طیبه انسان است و آثار دنیوی و اخروی فراوانی دارد.

میرعمادی اضافه کرد: اگر فرهنگ اهلبیت(ع) امروز در جامعه ترویج پیدا کرده و حسینیهها، تکایا، مساجد و غیره برقرار هستند به برکت وقف است.

وی گفت: مسئولان باید آثار و برکات وقف را برای مردم بیان کنند و هر مال وقفی که در استان وجود دارد باید بالای آن یک تابلوی بزرگی نصب شود تا مردم بدانند این مکان وقفی است که با این‎کار هم از آن حفاظت و هم باعث میشود که مردم بیشتر با وقف آشنا شوند.

نماینده ولی‎فقیه در لرستان همچنین با اشاره به 28 صفر، افزود: دهه آخر ماه صفر مصیبت سنگینی برای همه مردم است، زیرا در این دهه شاهد رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) هستیم.

میرعمادی اظهار کرد: عزاداری‎های این ایام باید باشکوه برگزار شود و انتظار ما از مردم این است که در مراسم عزاداریهای آخر صفر حضوری پررنگ داشته باشند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان بانک صادرات استان لرستان به دلیل هزینه پرداخت ساخت درب حرم موسیبن جعفر(ع)، تصریح کرد: کارکنان بانک صادرات استان لرستان توانستهاند با 140 میلیون تومان درب حرم حضرت موسیبن جعفر(ع) را بسازند.

امام جمعه خرم‎آباد اضافه کرد: امروز این درب در مصلای الغدیر خرمآباد برای زیارت مردم قرار دارد و به‎زودی برای نصب به کاظمین انتقال داده میشود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی