به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

حضور میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی در کربلا، دشمنان را ناامید کرد

نماینده ولی فقیه در گیلان:

حضور میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی در کربلا، دشمنان را ناامید کرد

» سرویس: استان ها - گيلان

نماینده ولی فقیه در گیلان به حضور مردم گیلان در 8 دی ماه 88 در صحنه گفت: مردم ما باید با حضور همیشگی خود قدردان ولایت فقیه باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه گیلان، آیتالله زینالعابدین قربانی امروز 28 آذرماه در خطبههای این هفته نماز جمعه رشت با تسلیت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع)، این ایام را بزرگترین مصیبت مسلمانان دانست و اظهار کرد: پیامبر و امامان بزرگوار ما برکت اسلام هستند.

وی پیشرفتهای علمی، اخلاقی، سیاسی و دینی در دنیا، همه را از برکات وجود انبیاء(ص) و ائمه معصومین(ع) دانست و افزود: خداوند متعال پیامبران و امامان را به عنوان هدایتگر انسانها قرار داده است.

وی به عظمت حضور مسلمانان در اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت: حضور میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی در کربلا، دشمنان را ناامید کرد.

قربانی با اشاره به حماسهآفرینی مردم غیور ایران در 9 دی ماه 88 ادامه داد: مردم غیور ایران اسلامی در 9 دی سال 88 برای حمایت از رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی به صحنه آمدند و راهپیمایی باشکوهی در سراسر کشور به راه انداختند.

قربانی با بیان اینکه دشمن در راستای اختلاف میان فرزندان راستین امام(ره)، شیطنتهای زیادی کرده است، افزود: التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه دو اصل مهم در مقابله با شیطنتهای دشمن است.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته وقف، وقف را احسانی ماندگار، سرمایهای ملی و وسیلهای برای نجات محرومان و پرکردن شکاف طبقاتی در جامعه دانست.

قربانی اضافه کرد: اوقاف و امور خیریه باید در بکارگیری سنت حسنه وقف قدم بردارد تا مردم برای انجام آن، رغبت داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر ضرورت تعامل با واقفان خاطرنشان کرد: مردم بایستی بدانند که وقف آنها در خدمت به نظام و رفع نیازمندیهاست.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی