به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

امام جمعه شیراز:9 دی نشان داد با حضور مردم به انقلاب آسیب نمی‌رسد

امام جمعه شیراز:9 دی نشان داد با حضور مردم به انقلاب آسیب نمیرسد

» سرویس: استان ها - فارس

امام جمعه شیراز گفت: نهم دی نشان داد که با حضور مردم به این انقلاب آسیب نمیرسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، آیتالله اسدالله ایمانی در نماز جمعه 28 آذر گفت: حماسه نهم دی سال 88، هم ردیف حماسه 22 بهمن سال 57، و هم ردیف 19 دی سال 1356 ، قرار گرفت.

ایمانی گفت: نهم دی روزی است که فتنهها فروکش میکند و فتنهای که اگر حضور مردم به تنهایی در آن روز و روزگار نبود معلوم نبود امروز ما چه وضعیتی داشتیم.

وی با اشاره به نظرات یک تحلیلگر مسائل سیاسی، گفت: یک تحلیلگر سیاسی در یکی از سخنانش در همین ایام میگفت اگر مردم و امام نبودند شاید امروز بعضی از افراد ما باید دست بوس دولتهای بیگانه بودیم، اما این سربلندی که امروز ما داریم به برکت آن بصیرت بلند مردم است .

ایمانی با بیان اینکه از سالهای قبل برنامههای ویژهای برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی طراحی شده بود، به برخی حوادث پس از انتخابات 88 اشاره کرد و با تصریح اینکه در آن سال مردم به میدان آمدند و در شیراز روز هشتم دی و در تهران روز 9 دی، به صحنه آمدند تا روز نهم دی هم ردیف 22 بهمن 57 قرار گرفت و تداوم انقلاب اسلامی به نهم دی وابسته شد.

وی در عینحال اضافه کرد: متأسفانه بعد از حادثه نهم دی بعضی از سران فتنه به کسانی که عزای امام حسین(ع) را به آشوب کشیدند لقب عزاداران حسینی دادند.

ایمانی گفت: مردم ما در نهم دی بر فعالیتهای نظام استکباری، فعالیتهای سران فتنه، فعالیتهای بلندگوهای وابسته با آنان، افرادی که خود را گم کردند و بعد هم که فهمیدند نخواستند برگردند، مهر بطلان زدند و امروز بحمدالله ما شاهدیم نظام در اوج سربلندی و عزت راه خودش را دنبال میکند.

امام جمعه شیراز همچنین از دستاندرکاران مراسم اربعین در شیراز قدردانی و مراسم عظیم اربعین اباعبدالله الحسین (ع) در کربلا را مراسمی استثنایی خواند و از دولت و ملت عرق تشکر کرد.

ایمانی با اشاره به حضور میلیونی مردم در اربعین حسینی در کربلا با وجود گروهکهای تروریستی در عراق گفت: این نشان میدهد که اگر دولتهای اسلامی در کنار ملتشان قرار بگیرند و با آنها یک رنگ باشند میتوانند چنین معجزههایی را نشان دهند؛ امیدواریم مسئولین دولت عراق و نظام جمهوری اسلامی برای بهرهبرداری بیشتر از این اجتماعهای عظیم برای پیاده کردن آرمانهای اباعبدالله الحسین(ع) داشته باشند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا