به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 اسفند 1397

امام جمعه شیراز:9 دی نشان داد با حضور مردم به انقلاب آسیب نمی‌رسد

امام جمعه شیراز:9 دی نشان داد با حضور مردم به انقلاب آسیب نمیرسد

» سرویس: استان ها - فارس

امام جمعه شیراز گفت: نهم دی نشان داد که با حضور مردم به این انقلاب آسیب نمیرسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، آیتالله اسدالله ایمانی در نماز جمعه 28 آذر گفت: حماسه نهم دی سال 88، هم ردیف حماسه 22 بهمن سال 57، و هم ردیف 19 دی سال 1356 ، قرار گرفت.

ایمانی گفت: نهم دی روزی است که فتنهها فروکش میکند و فتنهای که اگر حضور مردم به تنهایی در آن روز و روزگار نبود معلوم نبود امروز ما چه وضعیتی داشتیم.

وی با اشاره به نظرات یک تحلیلگر مسائل سیاسی، گفت: یک تحلیلگر سیاسی در یکی از سخنانش در همین ایام میگفت اگر مردم و امام نبودند شاید امروز بعضی از افراد ما باید دست بوس دولتهای بیگانه بودیم، اما این سربلندی که امروز ما داریم به برکت آن بصیرت بلند مردم است .

ایمانی با بیان اینکه از سالهای قبل برنامههای ویژهای برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی طراحی شده بود، به برخی حوادث پس از انتخابات 88 اشاره کرد و با تصریح اینکه در آن سال مردم به میدان آمدند و در شیراز روز هشتم دی و در تهران روز 9 دی، به صحنه آمدند تا روز نهم دی هم ردیف 22 بهمن 57 قرار گرفت و تداوم انقلاب اسلامی به نهم دی وابسته شد.

وی در عینحال اضافه کرد: متأسفانه بعد از حادثه نهم دی بعضی از سران فتنه به کسانی که عزای امام حسین(ع) را به آشوب کشیدند لقب عزاداران حسینی دادند.

ایمانی گفت: مردم ما در نهم دی بر فعالیتهای نظام استکباری، فعالیتهای سران فتنه، فعالیتهای بلندگوهای وابسته با آنان، افرادی که خود را گم کردند و بعد هم که فهمیدند نخواستند برگردند، مهر بطلان زدند و امروز بحمدالله ما شاهدیم نظام در اوج سربلندی و عزت راه خودش را دنبال میکند.

امام جمعه شیراز همچنین از دستاندرکاران مراسم اربعین در شیراز قدردانی و مراسم عظیم اربعین اباعبدالله الحسین (ع) در کربلا را مراسمی استثنایی خواند و از دولت و ملت عرق تشکر کرد.

ایمانی با اشاره به حضور میلیونی مردم در اربعین حسینی در کربلا با وجود گروهکهای تروریستی در عراق گفت: این نشان میدهد که اگر دولتهای اسلامی در کنار ملتشان قرار بگیرند و با آنها یک رنگ باشند میتوانند چنین معجزههایی را نشان دهند؛ امیدواریم مسئولین دولت عراق و نظام جمهوری اسلامی برای بهرهبرداری بیشتر از این اجتماعهای عظیم برای پیاده کردن آرمانهای اباعبدالله الحسین(ع) داشته باشند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی