به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 فروردین 1398

آمادگی سمنان برای استقبال از زائران حرم رضوی

آمادگی سمنان برای استقبال از زائران حرم رضوی

» سرویس: استان ها - سمنان

فرماندار سمنان از آمادگی دستگاههای متولی سفر این شهرستان برای استقبال از سفر هموطنان و بویژه زائران رضوی در آستانه تعطیلات رحلت پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام رضا (ع)خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، حسن سعدالدین در جمع روسای کمیتهها و مدیران مرتبط ستاد اجرایی دائمی سفر در شهرستان سمنان ضمن تاکید بر آمادگی دستگاهها را در خصوص ارائه خدمات به مسافران و زائران امام هشتم در استانه تعطیلات رحلت رسول اکرم (ص) و امام رضا (ع) افزود: همه دستگاههای متولی باید با توجه به افزایش حجم ترافیکی سفرها به سمت مشهد مقدس و شرایط ناپایدار جوی در شرایط فعلی از آمادگی کامل برخوردار باشند.

فرماندار سمنان، خدمت به مردم و بویژه زائران رضوی را فرصتی مغتنم دانست و گفت: مجموعه شهرستان سمنان با آمادگی کامل تمام توان خود را به کار میگیرد تا مسافران و زائران در طول سفر از رضایت، آرامش و امنیت لازم برخوردار شوند.

سعدالدین در ادامه برنامهریزی لیست کشیک ادارت متولی تا پایان هفته آتی برای مدیریت افزایش مسافرتها در حوزه شهرستان سمنان را خواستار شد.

وی استراحت رانندگان در شهر سمنان و پارکینگهای جادهای که بدین منظور آماده سازی شده را عاملی مهم در کاهش تصادفات ناشی از خستگی رانندگان دانست و خاطرنشان کرد: رانندگی با آرامش کامل، سفری ایمن را برای خانوادهها در پی خواهد داشت.

وی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان و مسافران و همکاری بیشتر با عوامل راهور را خواستار شد و تصریح کرد: با توجه به اینکه 51 درصد تصادفات جادهای استان سمنان بر اثر انحراف از جاده و واژگونی در مسیر جادههاست، نصب تابلو در این زمینه باعث افزایش و هوشیاری رانندگان خواهد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی