به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

احداث نخستین باغ موقوفه کشور در آزادشهر گلستان

احداث نخستین باغ موقوفه کشور در آزادشهر گلستان

» سرویس: استان ها - گلستان

معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: نخستین و بزرگترین باغ موقوفه کشور به مساحت 365 هکتار در اراضی وقفی موسوم به 'گل چشمه' آزادشهر احداث میشود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجتالاسلاموالمسلمین 'سعید غیرتمند' پیش از خطبههای نماز جمعه گرگان در جمع نمازگزاران افزود: عملیات اجرایی احداث این باغ طی بزرگداشت هفته وقف (29 آذر تا 5 دی) آغاز میشود.

وی با گرامیداشت هفته وقف و با اشاره به تأکید آموزههای دینی و ائمه اطهار(ع) بر عمل به سنت حسنه وقف در جامعه گفت: وقف فقط مربوط به مراسم عزاداری امام حسین (ع) نیست بلکه 700 نوع وقف در جامعه وجود دارد که افراد علاقهمند میتوانند نسبت به یکی از این امور اقدام نمایند.

غیرتمند اضافه کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان طی ایام محرم امسال و از محل نذورات مردمی و عواید وقفهای موجود، افزون بر 110 هزار پرس غذا تهیه و بین عزاداران حسینی توزیع کرده است.

وی، برگزاری بیش از یک صد نوع فعالیت فرهنگی در امامزادگان و بقاع متبرکه گلستان را از دیگر فعالیتهای ادارات اوقاف استان برشمرد.

وی ادامه داد: بر اساس آمار طی یک سال گذشته افزون بر 69 میلیون نفر در امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور حضور یافته و از برنامههای فرهنگی اوقاف استفاده کردند.

معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان همچنین از آغاز ساخت بزرگترین بیمارستان ویژه بیماران سرطانی توسط سازمان اوقاف کشور در شهر 'ری' خبر داد.

غیرتمند همچنین با تسلیت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و نیز سالروز شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) از برگزاری مراسم بزرگ با عنوان 'لبیک یا رسول ا.. (ص)' در روز یکشنبه هفته آینده در امامزاده عبداله شهر گرگان خبر داد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی