به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

شهرک سلامت در قم احداث می‌شود

شهرک سلامت در قم احداث میشود

» سرویس: استان ها - قم

استاندار قم از احداث بیمارستان 800 تختخوابی و شهرک سلامت در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحیمنش در جلسه بررسی طرحهای حوزه سلامت قم بر اتمام هر چه زودتر بیمارستانهای نیمه تمام با کمک دولت و خیرین تاکید کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید و به همت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه اقدامات دولت در حوزه سلامت موجب رضایت مردم خصوصا اقشار کم درآمد شده است.

استاندار قم برگزاری این جلسه با حضور خیرین را بسیار نتیجهبخش عنوان کرد و افزود: استان قم از تصمیمات این جلسه برای سالها بهره خواهد برد.

وی با بیان اینکه قم در حوزه سلامت فاصله زیادی با نقطه مطلوب دارد، خاطرنشان کرد: سه بیمارستان فرقانی، امجدی و دانشگاه آزاد که بخش قابل توجهی از عملیات عمرانی آنها نیز انجام شده است، به علت کمبود اعتبارات نیمه تمام هستند.

استاندار قم اعتبارات دولتی را بسیار کم و ناکافی عنوان کرد و افزود: امیدواریم با کمک بیوت مراجع عظام و خیرین بتوانیم این سه بیمارستان را هر چه زودتر به مرحله بهرهبرداری برسانیم.

این جلسه با حضور حسن قاضیزاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان و خیرین برگزار شد.

کمک خیرین در تکمیل بیمارستانهای نیمه تمام قم، احداث بیمارستان 800 تختخوابی و شهرک سلامت قم و تعهد وزارت بهداشت مبنی بر پرداخت 10 درصد از سود مبلغ وام اخذ شده توسط خیرین در جهت ساخت بیمارستان نیز از مصوبات این جلسه بود.

 

تنظیم صورتجلسات – پلمپ دفاتر – حسابداری – ثبت شرکت
هدیه ویژه را از ما بخواهید
می خواهید شرکت خود را باکمترین هزینه ثبت کنید؟ ثبت شرکت ارشیا در کنار شماست

02177516567-02177503715

info@arshiyagroup.ir

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا