به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

انواع خشکبار، آجیل و میوه های خشک در راه تهران

صدها شرکت تولیدی و فرآوری آجیل و خشکبار خود را آماده می کنند تا هفته آینده در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته ایران (IRANNUTS 2014) در تهران گرد هم آیند.

به گزارش ایلنا و به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته؛ این نمایشگاه از 6 تا 9 دیماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار و آجیل؛ علاوه بر عرضه و ارائه انواع حشکبار و آجیل و میوه های خشک؛ نوین ترین دستگاه ها، تجهیزات و صنایع فرآوری و بسته بندی های صادراتی به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه همچنین؛ تولید کنندگان و توزیع کنندگان آجیل و خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی خشکبار، واحدها و کارگاه های پوستگیری، بودادن، شرکت های پاستوریزه کردن خشکبار، واحدهای درجه بندی، خلال و پودر کردن خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های فرآوری میوه و سبزیجات خشک، زرشک وعناب، زعفران، چای و قهوه، ادویه و چاشنی و واحدهای تولیدی و صادراتی حبوبات، غلات، برنج، ذرت و گندم؛ نوین ترین و جدیدترین صنایع، تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک صنایع تبدیلی و جنبی خشکبار،نهاد های کشاورزی (کود، بذر، سم و...)،شرکت های دانش بنیان،شرکت های بازرگانی و انجمن ها و تشکل های وابسته، حضور خواهند داشت و کالاها و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته، با هدف توسعه و افزایش تولید خشکبار کشور، یافتن بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات تبدیلی،فرآوری و بسته بندی خشکبار، اشتغالزائی و توجه مسولان به این صنعت؛ برگزار می شود.

دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک با مشارکت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران و انجمن ها و اتحادیه های خکشبار و صنایع وابسته برگزار می شود.

ه است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی