به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 29 مهر 1399

انواع خشکبار، آجیل و میوه های خشک در راه تهران

صدها شرکت تولیدی و فرآوری آجیل و خشکبار خود را آماده می کنند تا هفته آینده در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته ایران (IRANNUTS 2014) در تهران گرد هم آیند.

به گزارش ایلنا و به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته؛ این نمایشگاه از 6 تا 9 دیماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار و آجیل؛ علاوه بر عرضه و ارائه انواع حشکبار و آجیل و میوه های خشک؛ نوین ترین دستگاه ها، تجهیزات و صنایع فرآوری و بسته بندی های صادراتی به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه همچنین؛ تولید کنندگان و توزیع کنندگان آجیل و خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی خشکبار، واحدها و کارگاه های پوستگیری، بودادن، شرکت های پاستوریزه کردن خشکبار، واحدهای درجه بندی، خلال و پودر کردن خشکبار، شرکت ها، کارخانه ها و کارگاه های فرآوری میوه و سبزیجات خشک، زرشک وعناب، زعفران، چای و قهوه، ادویه و چاشنی و واحدهای تولیدی و صادراتی حبوبات، غلات، برنج، ذرت و گندم؛ نوین ترین و جدیدترین صنایع، تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

در دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک صنایع تبدیلی و جنبی خشکبار،نهاد های کشاورزی (کود، بذر، سم و...)،شرکت های دانش بنیان،شرکت های بازرگانی و انجمن ها و تشکل های وابسته، حضور خواهند داشت و کالاها و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته، با هدف توسعه و افزایش تولید خشکبار کشور، یافتن بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات تبدیلی،فرآوری و بسته بندی خشکبار، اشتغالزائی و توجه مسولان به این صنعت؛ برگزار می شود.

دومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک با مشارکت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران و انجمن ها و اتحادیه های خکشبار و صنایع وابسته برگزار می شود.

ه است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا