به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 1 اردیبهشت 1398

دستگیری سارقان حرفه‌ای سیم برق معابر

 با تلاش ماموران انتظامی بخش خشكبیجار رشت دو سارق حرفه ای سیم برق معابر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رحیم شعبانی" فرمانده انتظامی شهرستان رشت استان گیلان در پی وقوع سرقت سیم برق معابر در بخش خشكبیجار این شهرستان، ماموران انتظامی این بخش شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور كار خود قرار دادند.

سرهنگ رحیم شعبانی افزود: ماموران با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به دو سارق حرفه ای سابقه دار مظنون و پس از تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان از دست داشتن این افراد در سرقت ها، حكم ورود به مخفیگاه آنان را از مرجع قضائی اخذكردند.

رحیم شعبانی اظهار داشت: ماموران در هنگام ورود به منزل دو متهم فوق را كه در بساط مواد مخدر بوده، مشاهده نموده و هنگامی كه قصد دستگیری آنان را داشتند با فرارشان به طرف جنگل و پرتاب مواد مخدر مواجه شدند.

شعبانی با بیان اینكه ماموران پس از تعقیب موفق به دستگیری این دو متهم شدند، افزود: ماموران سپس از مخفیگاه این متهمان با رعایت اصول شرعی بازرسی به عمل آورده ودر این بازرسی مقدار تقریبی 100 گرم مواد مخدر از نوع سوخته تریاك، یك دستگاه افشانه دفاع شخصی، دو دستگاه ترازوی دیجیتال بزرگ و كوچك مخصوص وزن مواد مخدر و مقدار تقریبی 250 متر سیم برق سرقتی معابر كشف كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان یاد آور شد: متهمان در تحقیقات پلیسی به بزه ارتكابی و دوفقره سرقت دیگر اعتراف نموده و پرونده نیز هم اینك در حال بررسی می باشد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی