به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 فروردین 1398

شبکه اجتماعی ماه نو موجب تحکیم روابط جوانان می‌شود

الحاج سی با فعالیت‌های جوانان هلال احمر در زمینه پیشگیری از ایدز، اعتیاد، آموزش های امداد و کمک های اولیه آشنا شد.

به گزارش ایلنا؛ الحاج آمادو گوئیه سی، عصر دیروز در ادامه سفر به ایران و بازدید از توانمندی ها و فعالیت های هلال احمر ایران، در جریان جزئیات فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر ایران قرار گرفت.

وی در ابتدای بازدید خود از سوی کانون غنچه های هلال احمر مورد استقبال قرار گرفت و غنچه های هلال احمر ایران به فارسی و انگلیسی از الحاج سی استقبال کردند و این توانایی و تسلط غنچه ها به شدت مورد تحسین دبیرکل فدراسیون قرار گرفت.

وی همچنین به شکلی ملموس در جریان فعالیت های طرح رفاقت مهر جوانان هلال احمر قرار گرفت و با جزئیات طرح دادرس نیز آشنا شد.

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر علاوه بر این که با شبکه ماه نو سازمان جوانان هلال احمر آشنا شد، پیامی هم در این شبکه به زبان انگلیسی برای همه جوانان ایران زمین با این مضمون نوشت که همه جوانان به عضویت شبکه ماه نو در بیایند.

حضور در کانون های دانشجویی

حضور در کانون دانشجویی که به شکل نمایشی فعالیت های خود در این کانون را به نمایش گذاشته بودند، هم از دیگر برنامه های الحاج سی در اصفهان بود.

جوانان جمعیت هلال احمر کشورمان تصویری چشمگیر از فعالیت‌هایی که در هلال احمر ارائه می‌کنند، در برابر دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به نمایش گذاشتند.

وی سپس وارد سیاه چادر عشایری شد که در آن یکی از زنان عشایر به زبان محلی شعری درباره اصول و اهداف نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر خواند و این شعر از سوی یکی از زنان عشایر به زبان انگلیسی ترجمه شد.

وحید قبادی دانا، رئیس سازمان جوانان جمعیت هاال احمر درباره این مراسم، گفت: در جریان این بازدید منتخبان زبان انگلیسی در طرح رفاقت مهر با دبیرکل فدراسیون درباره استراتژی ۲۰۲۰ بحث و تبادل نظر کردند.

وی افزود: همچنین الحاج سی با فعالیت های جوانان هلال احمر در زمینه پیشگیری از ایدز، اعتیاد، آموزش های امداد و کمک های اولیه آشنا شد.

قبادی دانا اظهار کرد: در این مراسم با هدف حفظ محیط زیست، ۴ اصله درخت کاشته شد که یکی از آنها از سوی دبیرکل فدراسیون بین المللی غرس شد.

الحاج آمادو گوئیه سی هم در این بازدید از فعالیت چشمگیر جوانان در هلال احمر ایران ابراز خرسندی کرد و گفت: از آنجا که ۱۰ سال در زمینه آموزش ایدز در سازمان ملل فعال بودم، معتقدم که باید در کانون هایی چون جوانان آزاد به پیشگیری از ایدز و سوءمصرف مواد بیش از پیش پرداخت.

وی همچنین از ایجاد شبکه اجتماعی ماه نو بسیار استقبال و تاکید کرد: این شبکه موجب تشویق و تحکیم روابط اجتماعی جوانان می شود.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی