به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

آغاز هفته وقف از فردا

برنامه‌های هفته وقف از فردا(شنبه) با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از سازمان اوقاف و امورخیریه، حسن ربیعی سخنگو و مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل این سازمان با بیان این مطلب گفت: وقف سنت حسنه ای است که از طریق آن می توان بخش قابل توجهی از مشکلات و تنگناهای جامعه را شناخت و افراد نیکوکار را که تمکن مالی دارند، داوطلبانه برای رفع آنها به کار بست.هفته وقف امسال با شعار «همه واقف باشیم» آغاز می شود.

وی ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه پیرو تاکید نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان مبنی بر گسترش و ترویج فرهنگ وقف و معرفی خدمات ارزشمند واقفان و خادمان عرصه وقف و تشویق عموم مردم به این سنت حسنه، برنامه های مختلفی را در هفته وقف برگزار می کند.

وی گسترش و ترویج فرهنگ وقف، بهره برداری مطلوب از موقوفات، تقدیر شایسته از خادمان و مروجان فرهنگ وقف، تشویق عموم مردم به ویژه خیرین به امر وقف و معرفی خدمات ارزشمند واقفان را از اهداف برنامه های هفته وقف برشمرد.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد نامگذاری روزهای هفته وقف امسال گفت: شنبه 29 آذرماه با عنوان وقف، عمل امینانه به نیات واقفان و رفع نیازهای بشری، یکشنبه 30 آذر با نام وقف، سنت نبوی، سیره ائمه اطهار علیهم السلام، دوشنبه اول دی ماه با عنوان وقف، علم و فنآوری و نقش حوزه و دانشگاه، سه شنبه 2 دی با عنوان وقف، تجلی مودت اهل بیت علیهم السلام با تکریم امامزادگان، چهارشنبه 3 دی به نام وقف، جهاد اقتصادی، ارتقاء بهره وری موقوفات نامگذاری شده است.

ربیعی خاطرنشان کرد: پنجشنبه 4 دی ماه با عنوان وقف، بانوان واقف و توسعه مشارکت های اجتماعی و روز جمعه 5 دی ماه به عنوان آخرین روز ازهفته وقف نیز با نام وقف، نهاد ممتاز دینی و نشر فرهنگ قرآنی نامگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: شنبه 29 آذرماه جاری همزمان با آغاز هفته بزرگداشت وقف جمعی از مدیران، مسوولان و معاونان سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و اهدای تاج گل با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق می کنند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 28-09-1393, 22:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی