به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی وزارت ارتباطات در منطقه ویژه اقتصادی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات مختاری افزود: پس از تکمیل طرح مطالعاتی فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پیام توسط مشاوران، با برگزاری مناقصه انجام کار به پیمانکار واگذار شد.

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام با بیان این که در فاز یک فعالیت عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی پیام در محدوده 40 هکتاری در سال 90 انجام شد، گفت: طرح مطالعاتی این فاز صنعتی طراحی و با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات محقق شد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر در فاز یک، 70 سرمایه گذار بر اساس ضوابط مربوط و آئین نامه اجرایی در حال فعالیت هستند که با اجرای فاز دو، امکان واگذاری زمین به سرمایه گذاران فراهم می شود.

وی در مورد فاز دو نیز گفت: هم اکنون آماده سازی زیر ساختهای فاز دوم شامل اصلاح آسفالت و جداول خیابان اصلی، کانالهای دفع آبهای سطحی و پیاده رو در محدوده 56 هکتاری واقع در شهرک صنعتی منطقه ویژه اقتصادی شروع شده است.

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام ابراز امیدواری کرد که با انجام و تکمیل زیرساختهای فاز دوم، امکان واگذاری زمین در سال 95 برای سرمایه گذاری و فعالیت صنعتی و تجاری فراهم شود.

انتهای پیام/آ

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا