به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

حمایت از توسعه اشتغال در دستور کار بانک توسعه تعاون

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در دومین همایش توانمند سازی مدیریت تعاونیها که با موضوع توسعه تعامل شبکه بخش تعاون اظهار داشت: یکی از رسالتهای اصلی بانک توسعه تعاون ارتقاء جایگاه و توانمند سازی تعاونیهاست که این امر صرفاً یک بحث مادی نیست، بلکه در تمام ابعاد خصوصا بحث توسعه مدیریت باید مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: برنامهریزی در جهت مدیریت علمی و حرفه ای و نگاه جامع مدیریتی با استفاده از توانمندی بخش تعاون از جمله محورهای توسعه ای بانک توسعه تعاون به شمار می آید که از طریق برگزاری این سلسله همایشها آن را دنبال میکند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر ارکان بخش تعاون را ضروری دانست و افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون به عنوان ساختار مدیریتی و اتحادیهها و شرکتهای تعاونی به عنوان بدنه اجرایی این بخش باید به شکل یک  سیستم منسجم سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی را ارتقاء دهند.

سهمانی با اشاره به راهاندازی شبکه  تعامل بخش تعاون  برای دستیابی به این هدف افزود: این شبکه صرفا با هدف نقل و انتقال تجارت و بازرگانی راهاندازی نشده  است، بلکه بحث نقل و انتقال  دانش و مهارت و افزایش تعامل بیشتر تعاونیها با یکدیگر و نیز با سیاست گذاران این بخش است.

وی خاطرنشان کرد: به طور حتم با متمرکز کردن نیروهای پراکنده و تجمیع آنها میتوان با قدرت و توان بیشتری در جهت دستیابی به اهداف اساسی این بخش که همانا  اشتغالزایی است، دست یافت.

انتهای پیام/ب

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی