به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 5 اردیبهشت 1398

پروژه اسلام‌گریزی و اسلام‌ستیزی در دستور کار رسانه‌‌های بیگانه قرار دارد

ابوذر محمدهاشمی دقایقی پیش در حاشیه اختتامیه همایش بینالمللی بسیج و رسانه در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: دغدغه رسانهها باید فراتر از ملی بودن، فراملی، منطقهای و جهانی شود و رسالت هرکدام از رسانهها باید شناسایی ریشههای فکری جریانات باشد.

مدیر شبکه نور افغانستان تصریح کرد: تهدیداتی که جریانات جامعه اسلامی و جهان اسلام را هدف قرار داده است، بسیار جدی است و این تهدیدات به شکلی برنامهریزی شده که دشمنان از این طریق قصد ضربه زدن به اسلام را دارند. پروژه اسلامگریزی و اسلامستیزی در دستور کار رسانههای بیگانه است و از این جهت در راستای تخریب اسلام قدم برمیدارند.

وی در ارتباط با پوشش مراسم اربعین، بیان کرد: برخی رسانهها به شکلی شایسته این مراسم را پوشش دادند، اما برخی از رسانهها که حتی در داخل کشور هم بودند و سایتهای داخلی مسئله اربعین را کمرنگ نشان دادند.

محمدهاشمی اضافه کرد: رسانههای جهان اسلام به خوبی به مسئله اربعین پرداختند و بازتاب اربعین در کل دنیا بازتاب گستردهای داشت، با وجود اینکه عدهای میخواستند قدرتهای شیعی و اسلام را کمرنگ نشان دهند، اما بازهم نتوانستند.

وی با بیان اینکه یکی از روزنامههای بزرگ غربی اجتماع اربعین را بزرگترین اجتماع بشری نامیده بود، تشریح کرد: از بیگانگان انتظاری نمیرود، اما رسانههای داخلی باید به بحث اربعین بیشتر میپرداختند، چراکه اربعین قدرتنمایی مشترک ایران و عراق بود.

مدیر شبکه نور افغانستان در پایان چنین توضیح داد: راهپیمایی اربعین حرکتی سازماندهی شده بود و توانست قدرت و اقتدار جهان اسلام را به تصویر بکشد.

انتهای پیام/70005/ذ20/پو3002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی