به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

قهرمانی ایرانی‌ها در مسابقات تنیس روی میز جام فجر جوانان و نوجوانان

به گزارش خبرگزاری فارس وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، مسابقات فینال جام فجر در بخش انفرادی دختران و پسران و مسابقات دوبل پسران برگزار شد تا با مشخص شدن قهرمانان در رده های سنی مسابقات جام فجر به پایان برسد.

در فینال پسران که در سالن غدیر شهر قزوین انجام شد در رده سنی جوانان سروش امیری نیا در فینال 3 بر صفر حامد باشت باوی را شکست داد و قهرمان شد. در این رده سنی آرمان حاجیعی و پارسا جنتی به مقام سوم مشترک رسیدند.

در فینال رده سنی نوجوانان امین احمدیان در یک بازی نزدیک 3 بر 2 مقابل علیرضا رهنما به برتری رسید و عنوان قهرمانی نوجوانان پسر جام فجر را بدست آورد. در رده سنی نوجوانان پسر مهدی جلیلی و آریا امیری به مقام سومی مشترک این رقابت ها بسنده کردند.

فینال انفرادی دختران نیز امروز  در سالن پیام نور شهر قزوین برگزار شد. در مسابقات جوانان مینا پور موسوی در یک بازی نزدیک 3 بر 2 غزاله مولاطلب را مغلوب کرد و بر سکوی نخست ایستاد، در مسابقات رده سنی جوانان دختر مریم فرعی و زهرا علوی در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

در فینال انفرادی نوجوانان دختر فاطمه جمالی فر و صبا صفری بازی فینال را برگزار کردند که در پایان فاطمه جمالی فر 3 بر صفر پیروز مسابقه شد و به مقام قهرمانی رسید. مهشید اشتری و فاطمه مختار رضایی بر سکوی سوم مشترک مسابقات ایستادند.

همچنین صبح امروز دو فینال دوبل پسران انجام شد در رده سنی نوجوانان تیم مهدی جلیلی و مرتضی رضایی تیم علیرضا رهنما و حمید شمس را 3 بر 2 شکست داد و قهرمان شد. در رده سنی جوانان در بازی فینال سروش امیری نیا و حامد باشت باوی 3 بر یک تیم رایتر و ماخاکایوف از قزاقستان را شکست دادند و در جایگاه نخست مسابقات دوبل ایستادند.

این مسابقات از روز سه شنبه با حضور 7 تیم خارجی در شهر قزوین آغاز شده بود و امروز به پایان رسید.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا