به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

نظرمحمدی: هادی طباطبایی انگیزه مضاعفی در تیم امید دارد/ حضور مربیان جوان نوید روزهای خوب را می‌دهد

علی نظرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخاب مربیان برای تیم‌های پایه ملی گفت: فدراسیون فوتبال انتخاب‌های بسیار خوبی در زمینه کادرفنی تیم‌های پایه دارد. بخصوص انتخاب مدیری توانمند مثل حبیب کاشانی برای تیم امید که با پرسپولیس دو سه قهرمانی در فوتبال ایران دارد. برای کادرفنی تیم امید هم مربیانی با تجربه انتخاب شده است. مربیانی توانمند که می‌توانند به تیم امید کمک کنند. حضور مربی مثل خاکپور، صالح و هادی طباطبایی در تیم امید نوید دهنده روزهای خوب برای تیم امید است.

نظرمحمدی با اشاره به انتقاد علیرضا دلیخون از حضور هادی طباطبایی در تیم امید گفت: هادی طباطبایی انگیزه مضاعفی در تیم امید دارد تا توانمندی‌هایش را ثابت کند. دلیخون که خودش یک مربی حرفه‌ای است باید بداند که هر سرمربی این اختیار را دارد که کادر خودش را انتخاب کند و همانطور که دلیخون فرصت حضور در تیم امید را داشت اکنون باید این فرصت در اختیار مربیان دیگر هم قرار داده شود. طباطبایی مربی خوش اخلاقی است که که خودش در تیم ملی حضور داشته است. حضور حبیب کاشانی در تیم امید مایه دلگرمی است و او می‌تواند تیم امید را در راه سختی که دارد کمک کند.

سرمربی سابق داماش گیلان در پایان صحبت‌هایش به حضور مربیان جوان در فوتبال ایران اشاره کرد و گفت: فوتبال ایران به سمت استفاده از مربیان جوان می‌رود و این نوید دهنده روزهای خوبی برای فوتبال ماست. علیرضا منصوریان، یحیی گل‌محمدی، رسول خطیبی و عبدالله ویسی در لیگ برتر توانسته‌اند خوش بدرخشند و امیدوارم مدیران ما بیش از گذشته به مربیان جوان در تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته اولی اعتماد کنند.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا