به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

گودرزی: باید برای جایگزینی سیاسی فکری کنیم/لایحه پیشنهادی دولت برای ورزش کافی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود گودرزی که برای تماشای مسابقه واترپلوی جام باشگاه های آسیا بین تیمهای نفت امیدیه و زرین معدن آسیا در استخر 9 دی حضور پیدا کرده بود اظهار داشت: واترپلو توانمندی و پتانسیل خوبی در ایران دارد. واترپلوی ایران جایگاه خوبی در آسیا داشت که متاسفانه افول کرده بود و روزبروز ضعیفتر میشد؛ اما با تلاشهای رضوانی به عنوان رئیس فدراسیون و سایر همکارانش این رشته مجدداً زنده شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و واترپلو بتواند به جایگاه اصلی خود که قهرمانی در آسیا است برسد و پس از آن به فکر سکوهای جهانی باشیم. خوشبختانه در گزارشی که به من داده شد در بخش جوانان هم تلاشهای خوبی صورت گرفت.

وزیر ورزش و جوانان درخصوص برخی تجهیزات فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو که در گمرک مانده است، تصریح کرد: مکاتباتی با وزیر اقتصاد انجام خواهیم داد؛ البته رئیس کنفدراسیون شنای آسیا در بازی های آسیایی هم قولهایی داد که به ایران بیشتر از گذشته توجه کند. امیدوارم بتوانیم تجهیزاتی که در گمرک مانده است را هم آزاد کنیم تا این استخر تقویت شود. با توجه به محدودیت های بودجه این مشکلات طبیعی است، اما رضوانی تلاش میکند با کمک اسپانسرها واترپلو را توسعه دهد.

گودرزی درمورد بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای ورزش، خاطرنشان کرد: مجلس هنوز چیزی تصویب نکرده است، بلکه لایحه ای از طرف دولت داده شده است، این لایحه درصد محدودی نسبت به گذشته رشد داشته است که متاسفانه کفایت نمیکند. البته محدودیت های منابع در کشور وجود دارد و به هر حال امیدواریم این مشکلات هم حل و فصل شود تا ما بتوانیم از خجالت فدراسیونها دربیاییم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مشکلات مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: اقداماتی برای سرپوشیده کردن، نگه داری و تعمیرات این ورزشگاه صورت گرفت، اما متاسفانه دستگاه های مربوطه به خوبی همکاری نکردند. پیشنهاداتی هم به دولت دادیم و معاون رئیس جمهور هم قول داد اعتباراتی به این موضوع اختصاص دهند که متاسفانه هنوز محقق نشده است.

وی درخصوص آخرین شرایط فدراسیون فوتبال و مشکلات مالی این فدراسیون تصریح کرد: فدراسیون نسبتاً مستقل است؛ اما مسائل مالی آنها شفاف نبود و شنیدم این امر به تایید ما هم رسیده است که باید بگویم چنین چیزی نیست و این امر را تکذیب میکنم. صورت حسابهای مالی آنها به درستی ارائه نشده است و مخدوش است، باید روشن شود و به مجمع گزارش دهند. در مجمعی که ششم دی ماه برگزار میشود خیلی از مسائل مطرح خواهد شد.

گودرزی درمورد شرایط استقلال و پرسپولیس گفت: در تلاش هستیم تا شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا در مدت زمان محدود واگذاری این دو باشگاه انجام شود. هفته گذشته هم جلسه بسیار خوبی داشتیم و به محض اینکه صورتهای مالی امضا شود سازمان خصوصی سازی وارد ماجرا میشود و مزایده انجام خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط سیاسی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: هیأت مدیره احتمال میداد که سیاسی به زودی آزاد میشود، اما اگر قرار باشد ادامه داشته باشد باید فکری برای جایگزینی وی انجام دهیم.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی