به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 فروردین 1398

«مدال طلایی» دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها به رئیس‌جمهور ترکمنستان اعطا شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در عشق‌آباد، خبرگزاری رسمی ترکمنستان امروز با اعلام این خبر تصریح کرد: «ویسنته گنزالس» دبیرکل دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها(BIE)  در ملاقات با «قربانقلی بردی‌محمداف» رئیس جمهور ترکمنستان، تأکید کرد که ترکمنستان در حال حاضر مجامع جهانی را از نظر پیشرفت‌های همه جانبه اقتصادی و اجرای اصلاحات گسترده به خود جذب کرده‌است.

وی افزود: در ترکمنستان زیر ساخت‌های مناسب برای فعالیت های نمایشگاهی نیز ایجاد شده‌ و این کشور با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌‏المللی روابط و همکاری‌های اقتصادی و تجاری با مجامع جهانی را بیش از پیش توسعه و گسترش داده است.

رئیس جمهور ترکمنستان نیز بر اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در توسعه و گسترش همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی تاکید و اعلام کرد کشورش در نمایشگاه اکسپو 2015 که قرار است در شهر میلان ایتالیا برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

در جریان ملاقات رئیس جمهور ترکمنستان و دبیر کل دفتر بین‌المللی نمایشگاه‌ها که ترکمنستان نیز عضو آن می‌باشد، طیف وسیعی از روابط و همکاری های نمایشگاهی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اکسپو یا نمایشگاه جهانی نامی کلی برای نمایشگاه‏‌های مختلف بزرگی است که از نیمه قرن نوزدهم تا دوران معاصر برگزار شده‌است .

مسئولیت تصویب برگزاری نمایشگاه‌های Expo به عهده دفتر نمایشگاه‌‏های بین‏‌المللی یا BIE است.

این نمایشگاه‌ها در سطح جهانی  Universal، بین‌‏المللی (International) یا تخصصی ( Specialized ) برگزار می‌گردد که اصولا از 3 تا 6 ماه نیز ادامه دارد.

این نمایشگاه‏‌ها جنبه نمایشی دارند و از بعد بازرگانی کاربرد کمتری دارند. اکسپوها پیشرفته‌ترین نوع نمایشگاه‌ها محسوب می‏‌شوند و و غیر مستقیم و در دراز مدت در اختیار تجارت قرار می‏‌گیرند.

در حقیقت نمایشگاههای Expo محل تلاقی فرهنگ ملل و سازمان‌های مختلف جهان است.

پیمان بین‏‌المللی (1928) با تنظیم فاصله تشکیل نمایشگاه‌ها و تعیین حقوق و تعهدات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان، به وضعیت نمایشگاه‌های جهانی سرو سامان بخشید. در همان زمان دفتر بین‏‌المللی نمایشگاه‌‏ها بوجود آمد تا اجرای مفاد کنوانسیون را تضمین کند.

متعاقبا دو پروتکل دیگر در سال‌های 1948 و 1946 منعقد گردید.

 انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 22:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی